Бечаль,

Місце риболовлі: Бечаль

Початок риболовлі: лип. 14, 2013 05:20

Кінець риболовлі: лип. 14, 2013 13:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.000Манка
Плітка2.000Манка, Перловка

Привіт рибацюгам! :prapor:
Отож щоб відмітитись на водоймі в День Рибака (14.07.13р) вирішив я поїхати в с.Бечаль., яке розміщене на 4 км від с.Деражне в сторону Костополя. Дорога асфальтова, якщо їхати з Клеваня. Я там частенько рибалив в юності тому приємно було знову відвідати знайомі місця. :a_g_a: Стави знаходяться в самому селі на його початку, в кількості 3шт та канава. Найбільший зліва від дороги, про нього й піде мова.


Став мілкий (до 1,5м посередині канава), зарослий кропивкою. Тому ловля на фідер, спутнік та донку там малоефективна. Величина приблизно 500-600м на 200-250м. Дно мулисте, вода проточна (підживлює канава, витік в інший став). Умови лову – безкоштовно, без браконьєрства (за чим наглядають місцеві). Риба: карась, карп, окунь, краснопера.


Отже, прибули 5.20, знаходжу я своє старе місце, заросле верболозом, окультурюю та вперед. Як я вказував став зарослий, тому вибираю два галівця між кропивкою. Зі снастей – 2шт поплавчанки та донка (яку я згодом відложив за ненадобністю), з наживки – мастирка (горох+кукурудза+манка+олія), перловка, хробак червоний.


Зранку прохолодно, 15град, легкий вітер з півночі. Рідко покльовував карасик та плотка в півдолоні. Близько 9-ї год кльов став веселішим та карасик чуть крупнішим. Карась весь жовтого кольору, справжній такий, як колись!

Перловка та хробак були проігноровані рибою, а от болтушка з манки – в самий раз. Багато було сходів риби через кропивку, але нашморгати на вечерю (особливо в День Рибалки) вдалось. Десь о 13 год гроза нас розігнала, хоча кльов не пропав. Отже улов 1,6 кг карася та плотви. В колеги 1.9кг. Відпочили чудово, попили пивка. Хоча карась не крупний, але задоволення оторимали. Місцеві говорили що дуже багато малька в ставі розвелось (немає щуки), мєлоч не дає крупній рибі клюнути. Ось такі Бечальські розваги! :co_ol:

[Egor7777]


Коментарі