Бабин 27.04.2012

Місце риболовлі: Бабин

Початок риболовлі: квіт. 27, 2012 00:00

Кінець риболовлі: квіт. 27, 2012 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.4005Перловка

Усім привіт. Був сьогодні з =AndreyK= на цьому ставку. По праву сторону від траси, якщо їхати на Київ.
Що можна сказати, підхід важкуватий. Від траси одразу усе трішки заболочене, вода під ногами. Щоб пройти далі вздовж берега довелось попригати (один з кросівок підступно і неочікувано нагадав, що є пробоїна в корпусі :)
Спершу були під деревами що на фото (див. фото нижче)
Thumb
З цього боку наче глибша водойма чуток, але те, що воронячче регулярно спорожняється і вітер, який на перший погляд й незначний був, але хвилю погнав добру - примусило переміститись на протилежний берег. Фото нижче.

Thumb Thumb
З самого ранку, як приїхали, кльов був чуток веселіший. Принаймі, як тільки закинув на перловчину, ще без прикормлювання, поплавок почав нервово посіпуватись. Наступне посіпування - і поплавок під водою. Є карасик. З"явилась надія, що рибалка вдасться.
Потім з"явивсь вітер, хвиля і все... Поряд сидів чоловік - він вже був як ми приїхали, то у нього в садку лежало 6-10 рибин... Буквально за 10-15 хв. він поїхав зі ставу.
На протилежному березі, як тільки перейшли, ще зранку, було впіймано те, що на фото нижче. Після цього - все, як відрізало... Ні прикормки, ні наживки ніякі не дали позитивного результату. В результаті чОго, довелось скоро змотувати вудочки, як кажуть.
Ловили на опариша і перловку. Прикормка була власного приготування, з використанням соняшникового насіння, насіння конопель, гороху, пшона, Фішдріма і т.д. (кого цікавить розкажу детальніше, плз в ЛС). Був знайшов на березі напівдохлого черв"яка - також нуль покльовок.
Від себе ще добавлю, що на водоймі постійний сморід, де сильніший, де слабший - але присутній. Сторона, де будівлі - суцільний смітник. Подивишся на то все - і думаєш, ЯК так можна жити...адже то в них під вікнами усе...вони ж тим усім дихають...не з міста ж то все понавозили, недопалені дивани та інша непотріб...печальна і болісна картина водночас, ЩО лишиться нашим дітям...
Якщо ще добавити те, що з того ж боку, де "смітник", з краю ще й джерельцем стікає якась рідина...по запаху схожа з чимось з туалету, а джерельце то починає свій рух з побіленої циліндричної будівлі 4-5 м висотою, і дуже сильно нагадує "слівочную" з гуртожитків, які поряд - то скажу, що певно наступного разу якщо мені пропонуватимуть туди поїхати - я однозначно відмовлюсь...
Улов...
Thumb
P.S. Щоб трішки "розбавити" тему, викладаю фото "явища", яке помітив коли вже збирались зі ставка. НЕ фотошоп :)
Thumb

[ehnaton]


Коментарі