Півче, 13-14.08.2011

Місце риболовлі: Півче

Початок риболовлі: серп. 13, 2011 17:30

Кінець риболовлі: серп. 14, 2011 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий6.00025Опариш

Доброго дня, шановні рибацюги! :)
На вихідних (13-14 серпня) побував знову з ночівлею на ставу в селі Півче. 

Отже, зразу зазначу, що риболовля на цьому ставі кожного разу дивує якимись несподіванками - то клюють одні коропці, то одні карасі. А на вихідних потроху прокльовувалася різна рибка. Розпочну з початку. Приїхали ми (я і троє друзів) десь пів на шосту вечора в суботу - трохи пізно, проте, як кажуть місцеві, вечірнього кльову тут майже не буває :-( . Вже вкотре їхні слова підтвердилися. Розклалися, просиділи годинку над вудками і непорушними поплавками, й пішли вечеряти. Сиділи десь за метрів 20-25 від місця, де я ловив, так, щоб я міг бачити поплавки. Собі мирно вечеряємо смаженою на вогні курятиною - і тут моя поплавочна вудка (ГЕРОЙ цієї риболовлі) як торпеда мчить на середину ставу :sh_ok::sh_ok: :sh_ok: Я зриваюся з місця, на ходу скидаю одяг і у воду за нею - я підпливу, а "вона" втікає :-) :-) Пару хвилин доганяв, але РИБ встиг доплисти з вудкою до корчів під водою. Доганяю вудку, підсічка, декілька хвильок риб "катає нас" (мене з вудкою) і бздинь :-( - немає повідка 0,15 мм... Додам, що весь став дивився на це дійство і як завжди ці всіх сторін лунали поради - туди пливи, сюди тягни і т.д. :hi_hi_hi:

Замінивши повідок, закидаю і до настання темряви витягую два карасика на ту ж вудку і все. Фідери мовчать... :-( Двоє моїх товаришів на ніч пішли спати, а я з ще одним вирішити рибалити вночі, оскільки знаю, що кльов вночі присутній. Отже, ставлю світлячки на свої 3 поплавчанки, а фідери місяць підсвічує і дзвоники допомагають :hi_hi_hi: Близько десятої вечора поплавок на все тій же вудці різко "випригує" вгору і зразу ж веде в сторону. Підсічка і відчуваю на іншому кінці сильний спротив чогось могутнього. Але не треба забувати - линва 0,18мм, повідок 0,15 мм і 5 м всього, оскільки на поплавчанках в основному використовую глуху оснастку. Мій товариш Петрович вже тут як тут з підсаком, а я намагаюся виважити РИБА :) . Проте не так то й легко такою вудкою... Хвилин десять я боровся з ним, підтягнув до берега і катався вліво-вправо. Проте РИБ мабуть вирішив, що вистачить і впевнено поплив від берега - знову бздинь :-( і вся оснастка поплила((((. Десять хвилин боровся і навіть не зміг підняти... Але історія на тому не закінчується - на оснастці стояв поплавок 1 г Venturieri за 45 грн. :) з світлячком. І тут під зоряним небом то тут, то там РИБ показує, де він плаває. Тричі я плавав за тим поплавком, проте підпливеш - і він ниряє :-( . Знову весь став дивиться, як Bulick плаває за своїми карпами)))) :-) Але не тут то було, впав туман і все - ніц не видно.

Вночі час від часу покльовували карасики різного розміру і все на одну й ту саму вудку. :sh_ok: Фідери мовчать... 

В основному клювали з 11-30 до 02-00 і вже з 4-00 почався в'ялий ранковий кльов. Варто зауважити, що вночі обірвав ще одного коропа десь за кілограм - але вже немає слів. Все на ту ж вудку...


Десь о 7-30 знову схід коропа... просто невезуха... знову та ж вудка...
Близько дев'ятої години розпочався більш-менш стабільний кльов карася. Тоді вже насолоджувався класикою - викладанням поплавка і виважуванням 200-300 грамових красенів. Поки я з Петровичем рибалю, товариші починають варити гуляш, обідаємо і знову під час обіду покльовка, біжу - карасик :-( Перенаживив, закинув. Думаю хвильку гляну і далі обідати. І тут впевнена покльовка в дно, підсічка і знову приємна важкість. Петрович летить з підсаком, хвилинка боротьби і карпик на 850 гр. в підсаку :bra_vo: НАРЕШТІ!!!! Після чотирьох сходів, хоч одного взяв!!! :) :) :)


Варто зазначити, що практично вся риба і в тому числі всі коропові клювання - на опариша. Кукурузка в повному ігнорі, лише декілька карасів і окунців на черв'яка. Загальний улов склав 25 карасів і 1 короп, загальна вага 6,34 кг.

Ось така видалася рибалочка! :ya_hoo_oo: Тут ще можна глянути відео улову - http://www.youtube.com/watch?v=1bfqIcLm6Ow

Всім НХНЛ!!! Успіхів!!! :ya_hoo_oo:

[Bulick]


Коментарі