Півче, 23.07.2011

Місце риболовлі: Півче

Початок риболовлі: лип. 23, 2011 17:00

Кінець риболовлі: лип. 24, 2011 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.3001
Карась сріблястий1.5005Опариш
Короп1.3002
Амур білий0.6001Хробак

З суботи на неділю знову був на ставу з ночівлею. Приїхали десь близько 17 год. і сіли з батьком поблизу дамби, зробили ставку на глибину :) Розкинули 3 поплавчанки, фідер і два карпових спінінги. Десь за півгодинки, поки облаштовував табір, побачив, що мою махову п'ятиметрову вудку "хтось" впевнено тягне у воду. Після підсічки цим "хтось" виявився рак, який клюнув на хробака :men: :men: - перший в житті рак на вудку :) :) :) :)

А далі - повний штиль на все :ny_tik:
До ночі вдалося зловити лише одну гарну плотвичку на 300 грам і все(((( Така ж ситуація спостерігалася у всіх рибаків по ставу - і на глибині, і на мілині. Рідко в кого якийсь карасик клюне. Варто зауважити, що навіть окуня жодного ніхто на вудку не зловив, хоча його там дуже багато і завжди попадалися різні екземпляри. Пробував джигувати з годинку вечором - повний нуль. Вітер постійно змінювався в різні сторони й похолодало, можливо в тому причина :du_ma_et:
Тому вночі вирішив поспати при такому кльові, але вудки залишив закинутими. півчетвертої встав - на двох поплавчанках по гарному карасю, одна затягнута в кущі, замотана линва за корчик під водою і немає поводка :-( Фідер розвернутий в другу сторону і линва провисша - підмотую і витягаю карасика на 460 гр на опариша, а поводка з кукурузкою немає - я так думаю, що був карпик, який і покатав цього карася по ставку :) :) :) Поки розгрібався з "нічними самогубцями", проснувся тато, виходить з машини і йому перед носом конкретна покльовка на його карпову палку - 3 хв. і дзеркальний карп на 860 гр на березі :) :) :)
Ранішній кльов не показав також хороших результатів - хто ловив на мілині, зловили по 10-15 карасиків до обіду, в мене 5 карасів по 300 грам на фідер, два карпи на поплавчанку (550 гр. і 840 гр.) і перший в житті амур на 600 гр. на хробака. От таке) Але на юшку рибки зловили і гарно відпочили.
За словами власників, всю рибу, що зловили, забирайте. В квітні запускали карпа і амура 250-400 гр. Оце він підріс і покльовує. Ще поодиноко ловили де-не-де карпиків і бачив, що взяли амура на 1,5 кг.
Як припекло сонечко, поліз у воду і ще руками зловив два десятка раків до пива :)

Також, за словами власників - ЩУКИ НЕМАЄ, осінню сітками витягли більше 200 шт., найбільша 7 кг. Ставок невеликий, поїдала багато риби.
Батарейки вночі відсиріли, тому зробив пару фоток вдома, як моя кицька хотіла з'їсти карпа)))))
Ще зняв невеличке відео, як вона все-таки діставала ту рибку. Заразом можна глянути на улов :)
Кидаю лінк, бо не знаю, як вставити у вікні - http://www.youtube.com/watch?v=38fsWOrx3pI
Всім НХНЛ!!!! УСПІХІВ!!!

[Bulick]


Коментарі