Півче 11 липня 2011

Місце риболовлі: Півче

Початок риболовлі: лип. 11, 2011 04:40

Кінець риболовлі: лип. 11, 2011 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястийОпариш, Хробак

Думаю тему варто оживляти - ставок відкритий для ловлі для всіх бажаючих!!! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Освіжу дещо інформацію про сам став, оскільки тема мовчала більше двох років.
Отже, ставок знаходиться десь за 150-200 м справа від в'їзду в с.Півче зі сторони Мізоча (8 км від Мізоча). Став є клубним, проте десь місяць тому дозволили ловити :bra_vo: . Ставок чистий, незарозший, з твердим дном. Риболовля коштує 50 грн. з особи, про обмеження по кількості снастей і виловленої риби нічого не вказується (для любителів закинути "багацько вудок" :) ). В ставу є ДУЖЕ багато різнокаліберного карася та окуня, а також карп, білий амур, щука, товстолобик, раки та багато великої тюлька :hi_hi_hi:

Далі про мою вчорашню риболовлю або як я відсвяткував День рибака?! :co_ol: :co_ol:

Підйом о третій ранку, в 3:45 виїжджаю зі Здолбунова і в 4:40 біля ставу - вже досить багато рибаків, проте вибираю місце недалеко від дамби, закидаюсь, прикормлюю і т.д. Розговорившись з сусідами, що сидять з вечора, дізнаюся, що клювало недуже :-( Проте надія вмирає останньою :) І ось перший піпісьочний окунець спокусився на черв'ячка, далі карась грам 200.. і так потроху, з періодичністю в 15-20 хв. покльовувало... правда моментами. Ловив я з батьком на 3 махові поплавчанки без кілець, фідер і карповий спініг - в цьому й був мій перший прорахунок :-( Досвідчені рибаки на цьому ставі ловили в основному на фідери і вудки на дальнє закидання. Й досить непогано відловились - постійно витягували карасиків від 200 гр до 400-500 гр :co_ol: Попадалися і карпи біля кілограма. А я ж на свої п'ятиметрові вудки ловив карасиків гільчанського розміру, і то рідко. а також різного окуня. Другий прорахунок - наживка. Ловив на опариш і черв'як, хоча карась тут клює на все. А ще один сусід, який сидів трохи далі від мене - періодично діставав півкілограмових карасів з глибини 2,5 м біля дамби. Тому збираючись, я поцікавився, на що ловить - виявилося кукурудза і перловка)))) Від ранку він зловив 3 карпи кілограмових і близько 10 кг пристойного карася :co_ol: , при чому що ловив тут вперше, як він сказав, просто підібрав потрібний ключик :)
Можна також наловити відбірної тюльки для кота або на живця - робиш глибину 30-50 см, наживляєш опариш і поплавок покаже всі можливі покльовки :hi_hi_hi: Loading...
Близько 12 год я з батьками зібрався і на вечірниій кльов поїхав в Мости відкривати грибний сезон :) Дуже сухо, проте на супчик трішки назбирав. В основному попадалися лисички, підберезовики (бабки), сироїжки, польські (синяки), маслюки та пару піддубців. Разом і чорнички 3л на вареники назбирали, і ще по літрі відразу до рота :-) :-) :-)

Отже, свято вдалося!!!!! :co_ol: :co_ol: :co_ol:

[Bulick]


Коментарі