Відпочинок у батьків

Місце риболовлі: Михайлівка

Початок риболовлі: вер. 06, 2010 00:00

Кінець риболовлі: вер. 12, 2010 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий
Короп

Їздив на тиждень в гості до батьків. В мого батька по службовому обовязку в підпорядкуванні є декілька меліоративних водойм, в які він запускає рибку для "побалуватись рибалочкою". Ну і як не скористатись можливістю пошморгати карасиків? Вирішили поїхати на насосну станцію в с. Михайлівка, там саме краще "розвинута інфраструктура для відпочинку" і дуже гарні краєвиди. Приїхали сімями в суботу після обіду, польопались в тепленькій водичці, попили молдаванського бочкового вина, закушували кавунами і яблуками прямо з дерев, між якими був гарно заниканий столик, короче - побалдєли.
Декілька фоток з краєвидами:
Зображення Зображення Зображення

природа там обалдєнна. в радіусі 100 км. жодного великого промислового підприємства. повітря - ненадихаєшся. в ставку вода як щойно зварений кампот. тому в ньому льопались тільки з малою, а охолоджуватись ходили за 30 метрів в Дністер. водичка в ньому прохолодна, просто балдьож. а прозора така що на 2-2,5 метра глибини дно видно...
річка Дністер і молдованська територія за нею:
  
державний кордон України, йоптіль
Зображення

ставочок невеличкий і не глибокий, в народі такі називають "калабаня", а по научномеліоративному "басейн". але він не спускався 8 років а тільки підкідали щороку потрохи рибки. ловити можна тільки по спецдозволам самого начальника управління меліоративних систем (ким і є мій батько :lol: ) тому концентрація риби хороша. навіть карпи кидалися такі нічогенькі, на око кіл на 3-4. працівник станції казав шо якось зловили 6-ку. але ми прибули на карася.

так от, ближче до вечора порозмотували вудочки і гайда ловити рибу. я закинув на хробака дві поплавчанки і шось тіпа фідера (на який була одна така покльовка, шо він чуть не пішов у воду. мабуть взяв короп, але гачки були карасьові, тому - голяк). в звязку з бєшеною жарою карась брав не сильно, дикого жору не було, тому запасшись парою півторашок вина, полягали на травичку рахувати зорі, поглядаючи на світлячки на поплавках. експерименти з глибиною лову показали, що карась якогось милого стоїть в березі під самим верхом і поплавки були спущенні на саму мінімальну глибину, яку тільки позволяла оснастка. дуже весело було, коли при підсіканні карасі розбігалися від поплавка в різні боки як босяки з таким хлюпотом немов на водних лижах.
звернув увагу ще на одну закономірність. коли двоє рибаків біля 3 год. ночі розпластавшись на покривалах дали хропака, то трохи активізувався кльов. а як перестали хропіти повернувшись на бочок, кльов зтих. дивно, може звукові хвилі від храпу позитивно впливають на поведіку риби..? треба взяти на замітку...
десь після 5-ї год. ранку і я вирубився, тому продовжив ловити вже аж після 8-ї год. ранку.Результати рибалки
 Зображення

а це перший коропчик запущений в нову водойму, яка тільки набираеться водою і куда на осінь буде переселено всіх коропів з вищеописаного ставу.


да й таке...

[DerSieger]


Коментарі