Богдашів, 22.06.2016

Місце риболовлі: Ільпінь-Богдашів

Початок риболовлі: черв. 22, 2016 10:00

Кінець риболовлі: черв. 22, 2016 20:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка1Опариш

Доброго часу доби. 22.06.2016 вирішив "тряхнути стариною" по фідерній ловлі... Відпочинок проходив на богдашивському ставку. Отже, прибув я на місце ловлі приблизно о 10 ранку, рибаків було чимало. Як тих, хто рибалив з берега, так і на човнах. Побачивши обстановку по вільних місцях зрозумів, що прийдеться місце лову ще пошукати. Але пройшовши 15м, зупинився біля двох мущин, які вже почали збиратися(рибалили вони з ночівлею) і вирішив довго, і далеко не ходити - сідати на їхньому місці. Улов їхній не порадував, так як в сумі на двох нарахувалось 7 карасиків - що мене і насторожило. Спочатку замішав 2 прикормки: ФД фідер і Fishing Bait карась. В якості наживки використовував опариша, черв'яка. Закинув перший фідер і приступив до збору другого вудилища... Не встиг я завершити процес, як побачив покльовку і витягнув на берег першого карася - це мене приємно вразило :).
Рибалив з 10.00 до 20.00. Що до прикормки: перше місце зайняла Fishing Bait, так як з її використанням покльовки були інтенсивніші. За нею ФД фідер(теж гарно працював). По їх закінченню почав використовувати ФД універсал.
У 80% в якості наживки використовував опариша, комбінував його по 1-3шт. на гачку, інколи додавав пінопласт. Черв'яка рибка швидко обгризала.
Довжина поводків 40 та 80см.
Активність кльову спадала з обіду до вечора до того, що покльовки були 1 на 20-30хв(можливо це пов'язано зі зміною прикормки, але спад активності був і у сусідів-рибалок).
Що до дистанції: 25 і 40м. від берега. Обидві точки працювали приблизно однаково(перевага на ближній).
В цілому рибалкою задоволений. Всім НХНЛ


Коментарі