Звіт з рибалки Курозвани

Місце риболовлі: Курозвани

Початок риболовлі: вер. 10, 2016 04:00

Кінець риболовлі: вер. 11, 2016 14:00

Тип риболовлі: Карпфішинг, Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп2.1001Горох
Окунь15Хробак

Погода: вранці до 9:00 була прохолодна погода, приблизно 12-15 градусі, вдень дуже активно пекло сонечко біля 30 градусів, вітер мінімальний 1-2 м/с, жодної хмаринки на небі.
Глибина: 0.5-1.5м.
Дистанція: 10~15м, 30~35м.
Компаньйони: Товариш Тарас
Снасті: Карпові стандарт, фідери, поплавчані
Прикормка: Горох, FISH DREAM "Карп Мікс".
Наживка: Горох, опариш, пуфи часник та полуниця, бойли, черв'як.
Зловлено: 1 карпик, 15 окунців

Привіт всім! Пишу свій перший звіт по риболовлі в селі Курозвани, тому прошу не судити строго. Перш за все хочу сказати про глибину водойми, вона біля берега глибша приблизно 1,5 м, а чим далі до середини озера тим вона менша, приблизно 0,5м, дно тверде та чисте. Умови риболовлі платно, просять 200грн за добу, в них входить бесідка (доречі без мангалу та світла, як зазначено на сайті, ці умови присутні лише де знаходиться сторож), доволі широка частина обривчастого берегу звідки і ведеться риболовля, пристосованих місць такі як пірси – відсутні. Питну воду можна взяти у місцевого населення, на території господарства питної води ми не знайшли. Дрова в сторожа не можна придбати.


Під час спілкування по телефону, сторож сказав, що біля берега риболовля погана, тому потрібно снасті завозити човном, або краще катером на середину озера, в нас цього не було, ми вирішили ризикнути, закидати снасті з берега.

Домовилися за другу бесідку і вирушили в дорогу. При приїзді виявилося, що сторож нас не чекав, мабуть щось напутав і відав наше місце іншим риболовам, правда був присутні орендар даної водойми, і поки нам шукали інше місце, орендар розповів, що є карп, карась, амур та окунь. Карась дуже слабо клює, але він точно є, і доволі великі екземпляри, сказавши при цьому, що він ставить час від часу сітки (не розумію, навіщо він таке говорить рибалкам).

Нам знайшли інше місце, бесідка, столик в середині + багато сміття, що не дуже приємно. Палатки ставили між польовою дорогою та берегом водойми. Ще стався один веселий казус, коли встановлювали палатки, сторож підійшов, і сказав що в нього є супер пропозиція: його бесідка зі світлом, закрита територія, в приміщені два дивани всього за 1500грн :)))


Пресинг на водоймі дуже великий, всі місця були зайняті + багато місцевого населення ловили на поплавок (безкоштовно). Основний кльов припав на період 6-8:00 ранку, весь інший час був повний нуль. Рибалки які човном завозили свої снасті на далеку відстань – такий самий результат. При спілкування з місцевим населення, сказали, що орендарі полюбляють гратися з рівнем води у водоймі.


Робоча наживка: горох та черв'як. Дуже активно іде окунь на черв’яка, але дуже малий. Бойли не дали результату. О 7:10 ранку на горох, під берегом на поплавчану снасть впіймався карпик 2,1кг.
Дякую всім за увагу та гарної риболовлі!
P.S. Якщо присутні граматичні помилки, прошу вибачення.


Коментарі