Шпанів, 23.08.2011

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: серп. 23, 2011 05:30

Кінець риболовлі: серп. 23, 2011 11:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лин0.2501МастиркаКомпаньйони: відсутні.
Погода: теплий сонячний безвітряний день.
Час ловлі: з 05:30 до 11:00.
Місце: біля стоку води.
Зловлено: однин лин.
Наживка: мастирка.
Прикормка: запарена макуха + комбікорм + суха прикормка(вона у мене лишилась ще з цієї(!) рибалки). Взагалі вся ця суміш лишилась у мене після рибалки в Бокшині, яку я висушив.
Снасті: вудки.

Знову у мене видався вільний ранок і я махнув в Шпанів. Клювань було дуже мало, і всі знову на ту ж вудку D.A.M. Я при закиданні ще умудрився відірвати всю оснастку на болонскій вудці. Моє вікно між водоростями ще більше заросло, і тепер доподилось закидати більше вправо і вперед. Було безвітряно й сонячно, тому я зміг гарно роздивитись ставок – весь зарослий густою ковдрою водоростей!

 

Цього разу в Шпанові у мене було аж дві покльовки. Першу(поплавок пішов вниз і сторону) я реалізував і дістав з води линка. Сталось це аж в 9:22, через хвилин 10 знову покльовка(виставило поплавок вгору) – я підсікаю і риба заходить у водорості. Я старався витягнути звідти здобич як міг, але дістав лише купу кропивки. Яке ж було моє здивувавння, коли гачок на повідку був обірваним! Нагадую, що на цій потужній вудці я використовую основну зелену леску діаметром 0.235, а повідок 0.2!

Отак і було лише два клювання, з інтервалом у хвилин 15. Також я бачив, як по “дорозі” між заростями водоростей велично плив лин. Він плив в сантиметрах 10 від поверхні, потім всплив, хапнув повітря і метнув у свої схованки, в зелене царство.


Коментарі