Шпанів, 17.08.2011

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: серп. 17, 2011 05:30

Кінець риболовлі: серп. 17, 2011 10:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лин1.0003МастиркаКомпаньйони: Роман Забурко.
Погода: літня погода, тепло. Небо безхмарне, вітер відсутній, тиск стабільний.
Час ловлі: з 05:30 до 10:00.
Місце: біля дамби.
Зловлено: 3 линка грам 170-240, кілька плотвичок розміром з пальчик.
Наживка: мастирка.
Прикормка: не використовувалась, заміть неї весь приважував місце протягом тижня.
Снасті: вудки.

В період своєї відпустки я вирішив гарненько привадити місце для риболовлі на Любительському ставку, що в Шпанові. Після рибалок я просто не викидав прикормки й наживки, а на наступний день зранку кидав все на своє майбутнє місце рибалки.

Приважування місця для рибалки. У вівторок я закинув десь з кілограми два-три пареної макухи(лишилось після рибалки в Бочаниці) + запарений термос пшениці(кутя) і десь півкілограма творогу(зберігав у морозильнику днів 5), у четвер поклав кілограми 2 творогу, що лишився і знову пшениці, в суботу кинув мабуть з кілограмів три салапінки (лишилась після рибалки в Нетішині), в понеділок закинув пару кілограм пареної макухи + різні прикормки(лишились після рибалки в Даничеві). Взагалі я кормив дві точки: одну у вікні водоростів, а другу на границі водоростей і відкритої води.

В середу о п’ятій тридцять ранку я і мій напарник приступили до рибалки. У Романа вудки була закоротка(олдскульний Каскад-6, довжиною 4 метри) і він не докидав у вікно, тому я йому порадив ловити на другій точці. Але він не міг достатньо докинути й туди. Взагалі нормальна риба у нього за всю рибалку так і не клюнула, лише плотва. Та й то він її пішов ловити на дамбу.

Про саму рибалку: перша точка на чистій воді взагалі не спрацювала, всі покльовки були у вікні водоростей. Причому я ловив на три вудку, а клювало лише постійно на одну й ту саму, тут її чомусь не вказав. Це старенька вудка D.A.M. довжиною 5 метрів з склопластику, на якій я встановив Ryobi Ecusima 1000vi. Основна жилка зеленого кольору діаметром 0.235 мм, поводок 0.2 мм. На всіх трьох вудках наживкою слугувала мастирка. Пробував ставити опариш – відразу клювання ненажерливої плотви з пальчик. Також закинув три спутніка – без єдиної покльовки.

Всього я отримав приблизно 7 покльовок. Перші три я успішно реалізував і дістав з води линків(радості кожен доставляв просто вагон і прицепчик – це ж просто моя мрія). Ще дві покльовки я реалізував, але линкі зуміли наплутати на себе зілля так, що я не зміг їх витягнути – зривались. І дві покльовки я не підсік рибу.

Не буду писати нічого зайвого, ось така рибалка з прикормлюванням.


Коментарі