«Озеро Кунка – Перше знайомство»

Місце риболовлі: Став "НОВИЙ"

Початок риболовлі: вер. 24, 2024 12:00

Кінець риболовлі: вер. 26, 2024 10:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

«Озеро Кунка – Перше знайомство»

 

Після відвідин – точніше зупинки на ночівлю на озері Кунка, я пообіцяв Сергію що обов'язково сюди повернуся як мінімум на звичайну рибалку і можливо ще в цьому сезоні (а ми з тих які виконують свої обіцянки). Тому якось під час телефонної розмови зі своїм товаришем Віктором з'явилася ідея поїхати на рибалку на дане озеро у двох (до того ж – давно не бачилися, і постійно якісь робочі моменти то нестиковки з графіками вільного часу, Коронавірус – який похерив всі наші грандіозні плани спільної рибалки на озері Шумбар, на якому ми мали заброньовані сектори — не давали можливості нам зустрітися за улюбленим хобі) і тут зірки зійшлися і з'явилася така нагода. Тому я відразу зателефонував Сергію і сказав що є ймовірність того що я в компанії Віктора ще в цьому сезоні зможу приїхати на озеро Кунку. Обговорили попередньо дати які для нас оптимальні та нарізали завдання Сергію забронювати хороший сектор (вибір стояв між 1, 2 та 3 секторами – ми вирішили обрати 3).

Час пролетів дуже швидко від останньої розмови з Віктором і лишався тиждень до поїздки, а я тим часом повертався зі звичайної рибалки на Уляниках. По приїзду до дому на мене навалилася купа роботи та робочих моментів, які почали «хитати» наші плани й виник момент коли я набрав Віктора, щоб сказати що мені не виходить, та відмовитися від даної поїздки, і так під час тижня до виїзду наші плани мінялися двійчи (що не дуже є приємно по відношенню і до адміністрації з тими бронями, так і до свого товариша з яким планував їхати)

Але в результаті все перегралося в хорошу сторону, і з деякими змінами в складі бажаючих відвідати Кунку. Через той мій гемор з робочими моментами та можливістю зриву поїздки, Віктор запропонував поїхати на рибалку Максиму (Million Carp), щоб не відмовлятися від броні, а потім вийшло за три дні до виїзду і мені, тому було прийнято рішення їхати в трьох таким складом.

По організації на мені були мої особисті побутові питання (намет, стільчик, столик та розкладушка), через що цього разу я їхав з особливим задоволенням, оскільки авто було практично напівпустим, і час збирання на рибалку і потім по завершенню скоротився майже в тричі. На плечах Віктора були снасті та все що стосувалося самого процесу ловлі. І за кухню – продукти та решту побуту відповідав Макс. Все решта за бажанням та власною ініціативою.

Отже, день виїзду. Хлопці вирушали з Києва близько 8-9:00 – їм по відстані трохи ближче, я ж вирішив їхати о 5:00 оскільки мені попереду понад 400 км незнайомої дороги (оскільки за кермом в цю сторону я їхав в перше) і вирішив неквапливо собі доїхати поки дороги не так завантажені й в містах нема великого трафіку.

День перший. Заїзд та перші коропи озера Кунка.

Рано вставши, завантаживши авто я вирушив в бік озера Кунки з заїздом за Вінницею на заправку до залити пального в бак, щоб вистачило назад до дому без зупинок і перекусити якимось бургером з кавою, і потім ще 80 км і я на знайомій мені водоймі Кунці, але вже в якості рибалки, а не гостя на ночівлю. Поки прогулявся по водоймі приїхали хлопці (Віктор і Макс) і ми взялися за розкладання табору. Я займався своїм хламом, який розставив досить швидко, Віктор — своїм (але розставлення свого нового придбання Nash Gazebo Camo Pro) відкладав до останнього. Макс замішував стартовий прикорм та займався вудилищами.

На цій риболовній сесії ми мали можливість возити корабликом (новою іграшкою Віктора) – для цього обрали дві дальні дистанції 108 та 115-120 метрів (звісно що можна було і спомбом без проблем там працювати), але потрібно було обов'язково вивчити та освоїти нову «дорослу цяцьку» тому для кораблика ці дві точки. Де під час одно з навчальних запливів та вибору перспективних точок лову, хтось з хлопців запаркував його в протилежному березі так, що ніякі маніпуляції не дали можливості дістати кораблик, окрім як попросити в адміністрації звільнити кораблик за допомогою алюмінієвого моторного човна. Я визвався взяти участь в цій «рятувальній операції», заодно зробити кілька фото озера з човна. Після цього всі бажаючі благополучно освоїли інструктаж поведінки та управління корабликом, і всі наступні наші завози були без ексцесів.

З корму вирішили не гратися в мілку фракцію і зробити ставку нехай не на часті клювання, а на якість риби, нас цікавила важка риба. На цю рибалку ми ставили завдання спіймати рибу 15+, а там далі по ситуації. Тому на ліву дальню точку ми возили різані та цілі варені бойли які привіз з собою Віктор - Crazy Carp Devil Squid замочені в яихось там рідинах (цим займався Макс), а на праву дальню точку ми возили ламані бойли Sweet від ТМ Robin залиті в однойменному ліквіді. Першого дня це були наші дві центральні точки, по ліву сторону на першому вудилищі в нас стояла дистанція 85 метрів яку ми обловлювали теж Crazy Carp Devil Squid, а по правій стороні ми пробували ближняк 40 метрів. Так ми вирішили стартувати в перший день.

 

Тим часом табір розставлений (хоча ще досі ще валялося купу рибацького краму навколонаших наметів), ми вирішили не зачипати його і відразу поринути в рибалку та відпочинок. Тому я накришив м’яснихсмаколиків під малосольні огірочки та гострі перчики і відкривши по пляшечці пива, ми розкинулися в своїх кріслах насолоджуватися процесом рибалки в очікуванні клювань

Перший звук сигналізатора ми почули близько години чи півтори як оснастки були в воді. Виважував рибу Віктор і благополучно завів її в підсак – спрацювала точка яку годували бойлами Sweet від ТМ Robin, вага коропа показала близько 10,450; Початок покладений перезавозимо знову на дану точку ів очікуванні наступних клювань. До заходу сонця ми отримали ще декілька клювань і теж з даної точки серед яких амур та короп вагою 8,000; (хоч і рибу всю важили, але бажання точно її записувати не було, тому все по пам’яті)

Почало темніти, а на перекусі хоч із м'ясних смаколиків далеко не заїдеш – тому в планах на вечерю стейки з мармурової яловичини з овочами гриль, під традиційний напій команди Million Carp - ром Don Papa. Смачна вечеря, цікава компанія і різноманіття тем на які було цікаво поспілкуватися. Під час вечері короп можна сказати що нас не тривожив. З заходом сонця та настанням темноти почало якось тягнути холодком, трохи ром і трохи втома почали подавати сигнали в мізок – що потрібно відпочити, адже практично перед поїздкою я не спав. Тому подякувавши за вечерю я пішов трохи здрімнути і сказав що я на пейджері. Хлопці довго теж на засиджувалися і пропустивши парю рюмок рому видвинулися в сторону нового житла Віктора - Nash Gazebo Camo Pro.

Близько 2:00 звук сигналізатора розбудив мене і заставив моментально зірватися та зібрати мої кістки до купи, які я попередньо «розкинув» на своїй розкладушці в надії відпочити. Хлопці навіть не встигли зреагувати як я був вже з вудилищем в руках – цого разу спрацювала середня дистанція і я завів в підсак дзеркального коропа вагою 12,800; (через те що рибу не можна залишати в слігу до ранку для фото). Після чого віддав пейджер хлопцям і сказав що вони заступають на чергування.

Далі в ночі ми мали ще три клювання з середньої дистанції коропа вагою 9,800; амура вагою 11,000 та один зріз ліски під час підсічки, і один коропчук в районі 2-2,5 кг.

В результаті за неповну добу ми мали близько 12 клювань коропів та амурів, де найбільшим був короп вагою 12,800;

День другий. Риба «ящик» та матч тривалістю в один тайм

Ранок другого дня. В голові трошки бардак, через втому, невиспаність та певну долю рому в організмі, але ранкова кава, яку організував Віктор – метнувшись на адміністрацію заставила шевелитися наші тіла жвавіше. Далі невеличка дискусія як рибалити й що робити далі щоб спіймати рибу 15+; Віктор мало вірив в наші шанси спіймати такого коропа, тому поспорив з Максом на ящик пива. В ході дискусії вирішили трохи змінити розташування точок, а саме перше вудилище ми залишили на 60 метрах і воно нам принесло коропа вагою 12,800; а друге вудилище яке стояло на 85 метрах, ми змістили на 70 (на піході до першого), два інших які обслуговували кораблем не переміщали. По корму все без змін, ламані та різані варені бойли з додаванням цілих.

Протягом дня погода була сонячною з невеликими поривами вітру, що дозволяло ходити в легкому в міру літньому одязі. Ми собі відпочивали та періодично підловлювали рибу.

Ближче до вечора риба активізувалася трохи краще і ми отримали відразу декілька клювань з невеликим проміжком часу серед яких амур вагою 13,000;

Далі наближався вечір, завдання спіймати рибу 15+ поки не було досягнутим. Проте смачну вечерю ніхто не скасовував – реберця та картопля з розмарином та салом смажені на грилі. І ми в очікуванні перегляду футболу за участі Динамо-Лаціо (класно коли для цього хлопці мають все необхідне – старлінк, зарядну станцію, що добавляє лише комфорту на рибалці, але сильно впливає на місткість в авто). Хлопці в очікуванні чуда на користь Динамо, я ж прогнозував що все вирішиться в першому таймі й футбол можна буде не дивитися, через запльований екран ноутбука від гри Динамо. Макс був готовий зі мною поспорити на ящик пива (що Динамо переможе з рахунком 2:1), я чомусь проігнорував даний тоталізатор. Ситі від смачної вечері, ми всілися у свої крісла відкривши по ляшці пива в очікуванні видовища. Результату гри Динамо довго чекати не довелося – 4 хвилина і «посипалися матюки» зі сторони моїх компаньйонів 0:1, не пройшло і тридцяти хвилин, як вже було 0:2 – з цього моменту футбол, якщо це можна було так назвати – дивився я один. Не встиг я відвернутися, задумавшись про своє, як Макс який пішов самий перший спати, каже що вже 0:3 (я не повірив, сказав що то якась помилка, що я дивився і не було нічого, навіть відеоповтору), але виявилося – що «помилка» вийшла на поле грати проти Лаціо. Крізь «запльований» монітор ноутбука я додивився перший тайм, а "вболівальники Динамо" вже лежали на своїх розкладушках. Тому бажання ні в мене, ні в моїх колєг, продовжувати дивитися це «садо мазо» ще 45 хвилин, ні в кого не було і на цій мажорній ноті ми розійшлися по своїх наметах. В очікуванні більш приємного – а саме клювань риби.

Як і минулої ночі перше клювання близько 2:00 з дистанції 60 метрів – цього разу хлопці знову не встигли відкрити очі як я вже виважував рибу, на поміч з підсаком вийшов допомогти мені Віктор. Риба давила мордою в низ (поводилася нехарактерно як попередні мілкіші коропи), я відразу почав підкоювати Вітю, що там риба на «ящичок», він віджартовувався, але коли завели рибу в підсак і поклали на мат, то було помітно неозброєним оком, що риба достойна уваги та «ящичка». Вага показала 18 кг зі слінгом, ми мінуснули 1,500 і зафіксували – 16,500 чистої ваги. Макс не повірив, і навіть встав і вийшов з посмішкою з намету та виграним парі в якості ящика пива.

На водоймі чергував Андрій Андрійович – власник озера, і в якості вийнятку він дозволив нам покласти рибу в слінг, щоб зробити гарні фото в день (за що йому велике дякую). Далі протягом ночі  ми отримували періодичні клювання і риба вся вже була 10+ і в основному з середньої дистанції, а от дальня точка з бойлами Sweet - мовчала.

Настав ранок – час збирати речі й намет. Вітя вже по традиції пішов і порішав кави на адміністрації, і далі знову збирання табору. В мене це не зайняло бачато часу, а от в хлопців на двох було чимало речей. Незручності вніс дрібний дощик, який намочив наші намети й решту хламу які валялися навколо сектору. Під час дощу ми сиділи в очікуванні коли він скінчиться та отримали понад 6 клювань хороших риб понад 11 кг. Вся риба була гарна і достойна уваги, і було відчутно помітно що якість риби зросла (працювали переважно дві точки 60 та 70 метрів), за короткий проміжок часу поки йшов дощ ми спіймали більше риби ніж протягом ночі й дня серед яких 10,200; 12,800; 13,100 та 14,800.

Але все колись здатне закінчуватися. Скінчився дощ, і ми почали збиратися далі. І вимотали вудилища. В мене все було в авто і я вирішив не чекати ще на хлопців і виїхати раніше, адже пообіцяв на обід перекинути фото Андрію Андрійовичу з коропом 24,500; якого спіймав рибалка в першому секторі.

Як підсумок за дану добу ми отримали близько 14-15 клювань коропів та амурів, серед яких короп вагою 16,500 (Bag Fish нашої сесії), та амур вагою 13,000;

А в цілому за всю риболовну неповну дводобову сесію ми отримали близько 28 клювань коропів та амурів. Завдання спіймати коропа вагою 15+ ми виконали, гарно відпочили та провели час. Водойма для всіх нас дуже сподобалася, гарне відношення зі сторони адміністрації до рибалок, гарна та перспективна водойма, широкі сектори, комфортні дистанції навіть для початківців, світло, розетки в кожному секторі, вода в криниці, сан. вузли та душ, а саме головне риба – і її багато, і втому числі трофейна, як доказ рибалка в першому секторі що спіймав свого трофея.

Вдячні адміністрації за гостинність, бажаємо наснаги в розбудові та зростанні водойми і її мешканців, ще обов'язково повернемося не один раз – за своїми вже трофеями.

А я в свою чергу, вдячний Віктору та Максу за компанію та проведений спільно час, особисто мені все сподобалося, було про що поспілкуватися та пожартувати, і в котре відволіктися від нашої сірої буденності.

Всім Миру, Перемоги та до зустрічі на нових водоймах України та не тільки…

 

P/S Carpfishing Team «Рівняни» (Стасік)

 

 

 

 

 


Коментарі