Прихована водойма

Початок риболовлі: жовт. 08, 2016 00:00

Кінець риболовлі: жовт. 08, 2016 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука6.0004Воблер

Доброго вечора!
Звіт за 08 жовтня 2016 року. Гостюючи в батьків дружини як завжди не міг не надіятись на спробу вполювати полісського хижака. Але як завжди, водойм поблизу багато, а прогноз погоди не надійний. Чималий фронт, який проходить по Україні з Одеси до Києва, викликаючи на нашій території постійні стрибки тиску та напрямку вітру, не викликає жодних надій на активність риби. Проте всидіти в хаті сил нема.
Встаю вранці, розморожую замерзше скло авто теплою водою та в -4 градусів вирушаю на риболовлю.
Добре що це перші заморозки та на твердості води вони ще не відображаються. Водойма зустріла мене туманом та замерзшою росою на листі прибережних рослин.
Zoom in (real dimensions: 1920 x 1440)Зображення
На озері крім мене не було нікого. Лише тиша.... я на стільки чітко чув стукіт свого серця..., як на кардіограмі. тук... тук.... тук.... Ні листя, ні пташки, ні сторожові пси, ні вітер, ні хвилі не порушували ідилію. Здавалося, що я на іншій планеті....
Zoom in (real dimensions: 1920 x 1440)Зображення
І все було кльово окрім відвутності кльову. Активності хижака майже не було, хоча свою порцію я отримав. Зловив 4 щуки на проміжку часу від 10:00 до 11:30. Всі зловлені в затоплених чагарниках на активні плаваючі воблери (Geronimo Chicko та Greedy Guts 77f). Твіч щуку насторожував. А от рівномірна прводка з дотиками до гілляччя дала результат.
Zoom in (real dimensions: 1440 x 1920)Зображення
Zoom in (real dimensions: 1440 x 1920)Зображення
Проводка активних плаваючих вобів давала меншу кількість зачепів за корчі та можлавість проловлювати значний горизонт по вертикалі.
Дивно, адже на даній водоймі щуки вагою за 1 кг це вже трофей, а тут дві близько 2 кг (найбільша щука 67 см від початку голови до кінця хвоста). І жодної мікрощуки та окуня... Знову рибальське щастя за мене :ya_hoo_oo: .
Шкодую що не мав яскравого силікону на офсеті, Думаю проводячи його по самим корчам мав би ще не один контакт з рибою. А так при воді кольору КОЛА силікон колору КОЛА (який був в мене в асортименті) міг бути помітний на відстані не більше 1мм, тоу кидати його не було сенсу. На наступний раз запропоную рибі кислотну та молочну гуму, думаю вона буде в захваті.
А наразі в захваті я. 4 атлетичні щуки, повні сил та енергії, яких доводилось виважували в дуже сильно закоряжених місцях, за відсутності підсака та помічників... Це справжнє рибальське щастя.... Чого бажаю всім відчути...
Zoom in (real dimensions: 1920 x 1440)Зображення


Коментарі