Озерний Край, 08.10.2016

Місце риболовлі: Лісневичи: Озерний край

Початок риболовлі: жовт. 08, 2016 12:00

Кінець риболовлі: жовт. 08, 2016 18:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий1.2505

Їздив у суботу 8 жовтня на карася в ОК. Погода була суха, але холодна і вітряна.
Карась на каналі клював слабенько, вяло :russian , але клював. Мав я з собою 3 вудочки поплавчанки. Поплавок 2 грами, а на гачках опариш, червяк , також пробував на кукурудзу.
Приїхав десь в 12.00 . Рибаків мало . Вибрав місце щоб кидати за вітром. Загодувався трохи і почав ловити :f1: . Перший карась клюнув на опариш :hook: . Потім через пів години другий карась , трохи більший за розміром, на бутерброд червяк+опарпиш. Потім була велика пауза до 16.00 . Наступні ще три карасі були зловлені на опариш. Загалом карасі виглядали досить великими - десь по 250-300 грам :fish . Загалом зловив 5 карасів і все. Також спілкувався з рибаком, який минулого тижня зловив 30 карасів - а сьогодні він зловив тільки одного :( . ,,Витовкли того карася,, - каже мені.
Карася в каналі не багато лишилося, але він є - тільки погано клює в холодну та вітряну погоду.
Тепер про щуку. Спінінгістів було приблизно 10-15 чоловік. Щука не клює ! Я заглядав у переше озеро :diver: і бачив повно малька, також є багато маленького і великого окуня. Я так зрозумів , що щука не голодна - і клювати на штучні приманки не дуже хоче :whistle: . Також бачив як ловили щуку на живця - у них все по нулях. :notknow
Карп також не клював. Деякі рибаки приходили з середнього озера на маленьку канаву ловити карася , щоб не з пустими руками їхати до дому.
Рибалка на озерному краї зараз триває з 7.00 до 18.00. Можливо на наступний тиждень буде такий самий графік.
Рибалкою я задоволений - добре відпочив, половив рибу, поспілкувався з рибаками ! Бажаю всім рибакам оптимізму і НХНЧ !!! :D

джерело: http://www.active.lviv.ua/post184618.html#p184618


Коментарі