с.Криве ФГ "КЛЬОВО", 26-29.07.2016

Місце риболовлі: Криве, господарство КльовО

Початок риболовлі: лип. 26, 2016 00:00

Кінець риболовлі: лип. 29, 2016 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп120.00010
Амур білий
Карась сріблястий

Всім привіт.Добрався до компютора ,щоб написати маленький звіт про спортивну рибалку фермерського господарства “КЛЬОВО”
Були з товаришем та жінками 26-29.07.2016 З перших слів хочу поділитись враженням про саме озеро та інфраструктуру. Сказати що все добре ,після практично всіх ставків області напевно буде дуже скромно. Доїзд добрий, кунг, альтанка, мостики, мангал, дрова, на території баня, холодильник, м.камера, вода, туалет. А саме головне РИБАЛКА!  Відловились просто на відмінно! За 3 дні десь 10 шт. залікових 7-12кг. два відерка карпика, карася в любительский став, амур трудяга гарний, здоровий хай росте косить траву. Кльов цілодобово. Оснастка карпова, метод, фідер.
За 3 сутки перепробували багато варіантів бойла, працює майже все, напевно потрібно підбирати сезон. Підгруз плаваючим потрібно бо є трохи мулу. Але риба дуже смачна, без болотного смаку. Охорона працює добре, регулярно забирає малу рибу для любительского ставка, цікавляться чи все гаразд. “Кльво”розвивається, будується. Особиста подяка Володимру, та батьку Леонтієвичу.                        

П.С. Їздимо з дружиною багато років на рибалки.Перший раз за весь сказала,коли ми вже їдемо на рибалку.Більше слів немає.

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі