озеро Світязь, 29.07-06.08

Місце риболовлі: озеро Світязь

Початок риболовлі: лип. 29, 2016 00:00

Кінець риболовлі: серп. 06, 2016 00:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Верховодка
Окунь

З 29 липня по 6 серпня відпочивав з родиною та кумами на озері Світязь. Саме собою зрозуміло, що повіз з собою свої фідери, “поплавчанки ” та навіть спінінг, 5 пачок хробаків і 5 пачок опариша та 5 пачок корму – на двох з кумом. Сподівалися на шикарну рибалку (начитався казок в інтернеті).

Отож глибина в 2 метри починається метрів за 100 від берега,… взяли човна заплили на глибину 5-6 метрів (міряв катушкою), пробуємо ловити на фідери. Одразу впевнені клювання – верховодки, маленькі окунці і … все, – “голяк”. Де лящі?, де плотва?, де більші окуні невідомо. Випадково спробували ловити без корма в кормушках – результа той самий – верховодка… (Кажуть треба запливати до острова, – ніби там клюють лящі,.. ми не плавали, трохи багато гребти,.. але в кого не питали, хто плавав – верховодка). Також ловити з берега або біля камиша теж не реально – глибина по коліно.

Спробували ловити в затоці Світязя “Лука”. Ловити реально тільки з деревяних пірісів або з човна. З пірсів клювали мізинцеві плотвички та канальні сомики на півдолоньки (на поплавок, фідер нема куда кидати – все дуже заросше водоростями). Рибалка спінінгом з твістером (для мене делетанта і для кума любителя) – взагалі повний ноль…

Отака рибалка.

Погода на Світязі  дуже відрізнялась від Рівненської – в Рівному спека, – на Світязі то дощ, то буревій, то дубарь. З семи днів три дня вночі лив дощ, ввечері – буря, один день температура +16-17. Сонце реально бачили два дня, всі інші дні хмарно з проясненням.

Риби довкола продавалося безліч і будь-якої (там же так багато озер), але за космічними цінами, в Рівному набагато дешевше. Славетний вугор…- на нього можна було тільки дивитися, не реально дорого.

В принципі, все на Світязі не погано, – біля озера чисто, кругом “наші” – Українці,- якось так по рідному, – не так як колись в Криму або зараз в Одесі чи Херсоні (на морях).


Коментарі