Захотілось щось на поплавочок

Початок риболовлі: лип. 26, 2016 22:24

Тип риболовлі: Поплавок

Порадив знайомий зі словами, що його друг без риби звідси ніколи не повертається. Поїхали на ніч з 23 на 24 липня 2016. Коли питали про доїзд на берег ставка(першого від дороги з ліва в напрямку із Луцька) випадково натрапили на власника ставка, де і попрощались із 30-ма гривень кожен за риболовлю. По приїзді та першому прощупуванні дна виявили глибина не більше ніж по коліно. На перших порах ще до розкладання вудок вдалось зловити руками малька амура, що надихнуло на роздуми про гарну рибу яку можна тут спіймати, та перші ж покльовки показали, що нічого крім нанокарася розміром палець нам не світить, хоча під вечір почав прокльовуватись мікрокарась, розміром з пів-лодоні. Дуже чекали покльовки карпа, якого власник сказав випускати , якщо маленький, та так і не дочекались, не тільки ми, але і всі решта рибалок.

Як висновок, 1,0 кг карася на пів-лодоні, дуже порадувала ловля на поплавок покльовки раз за разом не дивлячись на дуже теплу воду та ловлю на глибині 20-40 см. Якщо ще сюди поїду то хіба з батьком, фанатом поплавкової олд-скульної ловлі.

P/S Вдалось розпитати про слідуючий від дороги ставок там вартість роболовлі 100 грн. та кажуть що траплються більші екземкляри.


Коментарі