Щука більше 11 кілограмів і довжиною понад метр

Місце риболовлі: озеро Річицьке

Початок риболовлі: лист. 05, 2019 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Ратнівчанин Ігор Данилюк 5 листопада спіймав велетня на озері Річицьке

Зловивши її, і сам був у захваті, і іншим рибакам-любителям - у заздрість. Адже спіймати таку рибину-гіганта на місцевих водоймах – це велика рідкість. Ігор розповів, що за щуку ковельські рибалки йому пропонували навіть 50 доларів, та він категорично відмовився від такого заробітку. Каже, що будуть нею ласувати всією сімєю та з друзями.

На рибалку Ігор поїхав минулого вівторка разом з другом ще з самого ранечку. На водоймі рибу ловили вони із моторного човна. Коли ж Ігор закинув спінінг і щось добряче шарпонуло, зрозумів, що на гачок попалась якась велика рибина. Та витягти її не міг, тягнув, а вона ніяк не піддавалась. Тоді сама по собі виникла думка, що зачепив за якийсь предмет чи корч. Аж тут удар, один-другий. Так, це рибина!

Такої великої щуки ми ще не бачили, тому й були шоковані, відразу подумали, що важить вона кілограмів до 20.

- Я ту рибину тягнув хвилин п’ять, - говорить Ігор, - і вже коли вона зморилась опиратися і «воювати», опинилась у нашому підсачку і на човні. Емоцій – не передати! Такої великої щуки ми ще не бачили, тому й були шоковані, відразу подумали, що важить вона кілограмів до 20. Та вже вдома зважили: одинадцять кілограмів і 5 грамів! А довжина – 1 метр 10 сантиметрів! Це найбільший мій улов. А рибалкою я захопився вже років із п'ятнадцять тому. До цього витягував із водойм найбільші щуки вагою 2-3 кілограми. А минулого року на цьому ж самому озері спіймав щуку вагою 5 кілограмів. Тоді це був мій «щучий» рекорд. А нині я побив і свій рекорд, і, думаю, рекорд інших наших рибаків-любителів. Минулого року зловив ще карпа вагою 10 кілограмів, але це на водоймі сусіднього району.

Ще трохи часу порибалили, Ігор з товаришем зловили декілька малих щучок, та не могли спокійно всидіти на човні. Хутчій до берега, і на емоціях – додому. А вдома вже дивувались і захоплювались уловом і рідні, і друзі. Важили, міряли, фотографувались…


Коментарі