Підліски 08-09.06.2015

Місце риболовлі: Підліски

Початок риболовлі: черв. 08, 2016 17:00

Кінець риболовлі: черв. 09, 2016 11:00

Тип риболовлі: Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.2501
Окунь0.3001

Давно планував вибратись на риболовлю з ночівлею, останній раз був ще в дитинстві, багато гарних спогадів.. І ось, нарешті, події вишикувались в один ряд: я ще з 4 друзями вибрались на ставок в Підліски.

Кілька слів про те, чому саме ця водойма. Прочитав данні тут на сайті, ціна підійшла, відстань від Рівного недалека і хоч фотографій не було – розраховував, що все буде гарно.

image

Приїхали ми 8 червня о 17 годині, на ставку в цей час було близько 5 машин (поки знайшли водойму довелося добряче покружляти, але то мабуть через діда, в якого питали дорогу). Розклали снасті: три донки, спінінг на вбивцю карася та 5 вудок – почали чекати кльову. Через 2 години приїхав сторож на скутері, взяв в нас по 70 грн і пообіцяв, що риби сьогодні наловимо, поїхав збирати гроші з інших.

Рибу я зловив. Окунця на 30 гр, що зачепився за гачок скоріше випадково ніж спеціально… і на цьому все!image

Було ще кілька клювань, але скоріше за все – дрібна риба об’їдала наші наживки. А їх було доволі багато. Починаючи від чотирьох мастирок: з ваніллю, горохова, з макухою та на кукурудзяних паличках. Закінчуючи опаришами і хробаками. Повний нуль!

image

Все що врятувало наш виїзд – гарний час з друзями за вогнищем. Засмажили сосисок, картоплі, сала. Смачно поїли, переночували і на наступний ранок, змусивши себе почекати до 11 – поїхали додому.

image

Заспокоює, що не клювало не тільки в нас, весь ставок наче замерз. Бачив клювання і виважування одного карася, грам на 250 і все! Спостерігали, доречі, за цим процесом усі))

Засмучені повернулись додому…

Чому так сталось не знаю… Можливо на переміну погоди? Але наступного разу повернусь на ставок не скоро.

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі