Прилбичі Кубок Pelzer WFT

Місце риболовлі: Прилбичі

Початок риболовлі: черв. 10, 2016 00:00

Кінець риболовлі: жовт. 16, 2016 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп
Короп дзеркальний

Цьогоріч вперше відбувся даний кубок. Спонсор не пошкодував подарунки за призові місця і не оминув увагою всіх учасників змагань надавши 5кг бойлів як приз. Звісно, що хочеться щоб такі змагання відбувалися щороку, а  можливо і частіше)))

На дані змагання наша команда вирушила у незмінному складі, але порушивши всі традиції тягнути сектор відправили Миколу. Витягнув він 24ий сектор і виявилася наша команда зажатою між двома командами. Праворуч зустрічала рибу із заливу команда “Карбон”, а ліворуч на мисі були хлопці з “Хати рибака”.

Відразу хочу зазначити, що рибу ми бачили тільки рано-вранці, або пізно ввечері. І ні на які наші вмовляння вона не реагувала. Повний ігнор сектора вдень.

Для ловлі було визначено дві точки.Перед змаганнями визначились із кормами. Бойли, пєлєтс, сипуха та ліквіди від Pelzer. Отже, одна точка була закормлена бойлами від Pelzer Sushi, інша Pelzer Proton TFB.

sushi

sushi1 tfb

Наші сусіди із самого початку змагань почали підловлювати рибку. Найбільше дивувала командною роботою команда “Хата рибака”.

Найкраще працювала точка, що була прикормлена бойлами туттіфрутті-банан. Вона нам принесла найбільше риби.

З крупної риби нами було виловлено коропа понад 12 кг та амура близько 9кг

Нажаль, в звязку з тим, що ми були перекриті сусідами з обох сторін, систематичних клювань ми недочекалися. Зважаючи на це вважаю, що потрібно ретельно вибирати сектора для змагань. Щоб команди а) або всі ловили б) або всі були розділені на тих хто ловлять та не ловлять(50\50)

Ну і ще декілька фото

 

 


Коментарі