Прилбичі, 24-25.09.15

Місце риболовлі: Прилбичі

Початок риболовлі: вер. 24, 2015 00:00

Кінець риболовлі: вер. 25, 2015 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Всім привіт!Цьго року не писав звітів,бо якось не виходило активно рибалити,робота,знову робота ітд…а кілька рибалок на які вдалося вирватись,не були такими про які хочеться щось писати,ні вони не були зовсім безрезультатними але вони були середньо статистичними і писати про них не було жодного натхнення :( Але ця сесія все змінила і нарешті сталося те до чого я так довго йшов займаючись карпфішингом :)

Зараз ловлю себе на думці що мене завжди не так цікавило ловити багато риби,мені завжди було цікавіше зловити одну рибу і щоб це було щось особливе і вся моя рибальська стратегія останніх кілька років,була націлена на досягнення цього результату.Не знаю, може це прозвучало якось не скромно але це правда і моє полювання за Біг фішем триває вже досить давно,кожен виїзд на риболовлю це підготовка до можливої зустрічі з монстром, перевязування всіх вузлів,детальна перевірка всіх елементів оснастки,при потребі їх заміна,завжди свіжозвязані повідки,один поводок-одна риба,кілька разів на сезон заміна жилки ітд…все для того, щоб коли Він клюне якась дрібниця все не перекреслила.Кілька разів я навіть трохи розчаровувався і зневірювався,було відчуття що стукаєш у зачинені двері і вони вже ніколи не відчиняться.

Отже четвер 24.09.15.прогноз погоди на наступних кілька днів дощик, дощ, дощисько,моя улюблена погода для рибалки, у мене заброньований 15-тий сектор, приїхавши на охорону і порозмовлявши з п.Андрієм (начальником охорони) зважаючи на те, що багато секторів вільних,домовляюсь проїхатись в пошуках іншого,спокійнішого сектора,таким чином волею долі опиняюсь на 26-му. Вже біля 16:00 мої оснастки опиняються у воді. Мені пощастило стати переможцем фотоконкурсу влаштованого ЛКК, до речі дуже дякую всім за голоси :hi таким чином в якості призу у мене опинилась продукція Західно Українського виробника Trinitybaits,яка увійшла в мою прикормочну програму і безумовно зіграла вагому роль в успішності цієї риболовлі. Крім бойлів Трініті в закорм увійшли 15кг вареної коноплі власного приготування з невеликою кількістю кукурудзи та 8 кг тигрового горіха від Динаміта з смаком чілі.Тигровий горіх це взагалі моя улюблена насадка, я завжди на нього ловлю і вважаю його однією з найкращих насадок, саме для трофейної рибалки.

Перша покльовка була десь через дві години,це був амур приблизно 5кг,друга покльовка в ночі,короп 10кг
Зображення
Зображення
Десь біля 5-тої ранку починається дощ,він монотонно барабанить по шелтеру, дивлюсь на небо, добряче затягнуло, але зовсім не холодно. Як відомо короп любить таку погоду,головне щоб без різких змін,потихеньку собі падає, насичує воду киснем, риба стає активнішою, ну думаю гріх не скористатись такими умовами,до ранку вже не сплю, міркую як з ранку буду ловити,що буду міняти ,перебираю в голові десятки варіантів…
На ранок,на два прута ставлю комбінацію бойл 20-тка і зверху горішок і вирішую віддалити насадку від закормленої точки на метрів сім, може десять,з розрахункомна те, що на точці буде годуватись риба, а якщо в зоні ловлі буде більший,обережніший риб, то він обовязково буде крутитись десь поблизу.
Все зробив як запланував,вирішую при такій стратегії, не чіпати прутів до вечора. Дощ продовжує накрапати,озираюсь навколо, ні душі-ідилія :) Тільки місцеві лебеді час від часу пропливають повз мене,або заходять на посадку як в рекламі KLM, була колись така,може хто пам’ятає.
Зображення
О 12:40 покльовка з закормленої точки, туз десь 3 кг.Акуратно вийняв гачок і відправив засранця до дому, прямо з підсака.Вийшов з води,поставив підсак на робоче місце і в цей момент пролунало три одиночних піка на вудилищі яке найдальше від загодованої точки,бат опустився на сантиметрів пять і тиша…
В голові промайнуло- амур, або що гірше карась :) кілька секунд нічого не відбувається,тиша…
Вирішую піднімати прут і тільки я підсік – ПОЧАЛОСЯ… Я довго не міг його зупинити,не знаю скільки жилки він вимотав поки я його розвернув і ось все ж риба йде в мою сторону,відчуваю що дуже сильно трясе головою, але не дуже переживаю з цього приводу,бо завжди ставлю конус на кліпсі так щоб грузило зразу злітало після засічки, відповідно важіля, яким риба могла висмикнути гачок з губи,там вже давно нема. Не знаю скільки точно тривало виважування,але думаю не більше 20-ти хвилин і ось риба у підсаку. Під час виважування я розумів що риба не проста,але коли я її побачив, я був в шоці :shock:Другий шок був коли я її спробував підняти в сітці підсака :shock:
Зображення
Справжній красень у мене на маті,емоції мене просто розривають,а навколо ні душі,,телефоную Андрію Васильовичу і на охорону. Через кілька хвилин біля мене вже п.Андрій,він же начальник охорони,підвішую мокрий мішок для зважування на вагу,калібрую по нулях,після чого поміщаю туди рибу,і чую емоційний вигук п. Андрія -ДВАДЦЯТЬ ПЯЯЯЯЯТЬ!!!! :D Вага була розвернута від мене для фотографії і потім уважніше придивившись до цієї фотки,я побачив що там 25кг 500грзовсім трохи забракло до рекорду озера :)
Зображення
Ще кілька фото і поспішаю повернути дельфінчика у водуЗображення
До речі це точно не та риба з якою недавно боролась команда Рекорд,бо ця мала один акуратний прокол по центру нижньої губи від мого гачка і взагалі губки у риби були як у Аднжеліни Джолі :) Зображення
Тобто, маю на увазі,що не відомо скільки ще монстрів від нас ховають Прилбицькі води :o Зловивши ще кілька риб, в суботу з ранку вирішую збиратись до дому,бо вже отримав що хотів і не бачив змісту залишатись до неділі, як спочатку планував.Отака вийшла рибалка,дякую всім за увагу,дякую Прилбичам і бажаю всім реалізації своїх рибальських планів. До зустрічі на водоймах!!!
Джерело


Коментарі