Жалянка, 25.07.2015

Місце риболовлі: Жалянка

Початок риболовлі: лип. 24, 2015 21:00

Кінець риболовлі: лип. 25, 2015 13:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий6.0005Мастирка
Червонопірка10

Субота, ранок, жахлива спека…Вирішуємо з товаришом Олександром махнути на давно приглянувшу мені водойму в с. Жалянка. Заздалегіть проконсультувавшись у творця даного сайту Віктора, за що йому ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Через різноманітні суботні турботи з дому виїжджаємо тільки о 19:40. Близько 21:00 ми вже на місці. Сутеніє, тому швидко проміряємо дно маркерним грузом визначаємо дистанцію лову, а це приблизно 40 м. знаходжу ділянку з тонким мулом так як всюди він доволі великої товщини (принаймні в нашому секторі ловлі) закидаємось і гайда розпаковуватись. Ставимо палатку, надуваємо матраси, чаклуємо довкола прикорми і от момент коли ти спокійно сідаєш до своїх вудок і тут… хмара комарів замість кльову:( Ну нічого закормлюємось і сідаємо самі щось трішки перекусити. Довкола темнота, але навпроти нас, на тому березі стоїть ліхтар який доволі прилічно б’є в очі, і трохи освітлює все довкола. На годиннику 1:00, а покльовки ми так і не бачили. Сидимо ще з пів години…тишина… я вирішую йти спати, ставлю будильник на 4:00 а Олександр ще лишився перезакинути в надії на нічного монстра))) Дрімаєчи я чую що якась з моїх катушок магічно потріскує, але не звертаю увагу думаю що сон))) і тут Саша гукає мене щоб я вставав, зриваючись вибігаю з палатки дивлюсь товариш стоїть в руках тримає мій фідер, його вудки теж дзвенять і я не розумію що робиться. Підтягує мій фідер ближче, разом із моєю кормушкою зтягує ще своїх 3 спутніка в цій суматосі зривається хороша рибина, побачити хвіст якої нам тільки й вдалося. Але в це “запутане чудо” втручається ще один гравець – мій спутнік який був ще далі за фідером, і саме на ньому стягувалась леска “у вісні”. З горем попалам витягую його на ньому сидів карась, згодом виявився найбільшим від усіх))) Повні ентузіазму розпутуємо в темноті ті жахливі пучки ниток та лесок, обрізаємо, доточуємо, перев’язуємо, та врешті решт перезакидаємо. Чекаємо ще пів години на годиннику вже 2:30 вирішуємо двоє іти перекимарити щоб бути бадьорими, адже рибалити зібралдись до 15:00.

В 4:00 під дзвін жахливого будильника вилазимо із палатки. Дивимось а ситуаціє доволі знайома 3 вутки перепутані, аналогічна процедура, правда без риби…десь в 4:40 перезакинули все, Саша вирішує задля збереження наших сил, нервів, знаряддя та риби відсісти за 10 метрів в сторону дамби.

Фідером закормлюю дві точки, в кожну по 10 стартових кормушок. Далі в ход іде рогатка., прикормки з минулих рибалок горох, кукурудза все перемішується і відправляється в зону ловлі. Відразу після закорму попадається краснопірка, та хутко втоплюється в тій водоймі, за нею пауза… перезакидаю якісь маленькі подьоргування після чого тишина. Хочу витягувати щоб перезакинути а там щось як зацеп…2 -3 секунди і щось здоровенне починає згинати вудку, доки я полекшую фрікцеон піднімаю очі а короп вивернушись на бік пенькнув мій повідок 0.14 навіть без напрягу. Після цього вирішую ставити нитку тогож 0.14 діаметру, але у відповіть тиша…

Час від часу на супутники попадались то хороші карасі, то плотва, але чикати приводилось довго. На дворі вже спека час летить дуже швидко. Від безкльов’я я дозволив собі витягнути матрас із палатки покласти його під березу і відпочивати дивлячись на кінчики своїх вудел. Сонце пригріває і я невиспаний задрімав…тут будить мене сусід який рибалив збоку (незнайомий): – “Вставай в тебе клює!!!” Я зриваюсь, дійсно на фідері сидів хороший карась грам 600. Виважував я його правда ще крізь сон і викинув на берег хоч з боку лежав підсак)))) нитка є нитка)))

Година уже 13:00 обідня, тому вирішуємо перекусити та назбирати додому ожини. Під час збирання були покльовки у Саши -карася, в мене – хорошої плотви. Збираємось, прощаємось з водоймою , і змучені але щасливі їдемо додому.

Висновок: рибалка тут хороша та екстримальна. Є хороші карасі та чимало коропа та амура. По словам охоронця(не власника Миколи) в суботу зранку було зловлено корпа більше 4-х кг. Але сусіди(ті що сиділи ліворуч, ті що будили мене)))) забродили та кормили точку на карпа, в результаті один карпик, далеко не трофейний. Риболовля тут не активна, якщо краснопірка не нападе. Так як карась великих розмірів він не стайний і чекати його доводиться довго. Але паралельно цьому можна на пікер або поплавчанку відловити непоганої плотви та краснопірки.

Дякую за увагу!

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі