Рибалка 29.06.2015 Басів Кут

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: черв. 29, 2015 04:45

Кінець риболовлі: черв. 29, 2015 13:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ3.0005Опариш

Доброго дня, шановні рибаки! Завдяки багатьом проханням я вирішив написати звіт за 30.06.2015, де ловив на Басовому Куті підлещика і ляща на фідер. Основною метою цієї рибалки було “полювання” на ляща і менших його братів (підлящиків).

Встав в 3:45 ранку, попив кофейку і вирушив до Басового Кута з моїм колегою по рибалці, до якого мені 40 хвилин ходьби пішком. Дойшовши до місця призначення в 4:45, я побачив значну кількість рибаків, але всеж-таки знайшов “коронне” місце і миттєво зайняв його. Це було за пляжем, на обриві. Розклавши усі снасті і склавши фідерні вудилища я замішав прикормку “Fishdream універсал”, змішавши її як з червоними, так і з білими опаришами (пропорція –  1 пачка на 1 пакет прикормки). Ловити звісно я збирався на опариша. Приблизно в 5:20 я вже був готовий ловити рибу і як раз в цей час зробив стартовий закорм, кинувши 7-12 кормушок в точку лову. Після 15 хвилин очікування нарешті була повноцінна покльовка – підсікаю, тяну до себе і тут рибка ЗРИВАЄТЬСЯ. Скоріше всього це був підлящик, але це не дало мені приводу хвилюватися і я почав “полювати” далі. У мого колеги Вови відбулась покльовка, але також був зрив, рибка пішла в камиші і вийшла з “пресингу”. Буквально через 5 хвилин, поклевка, і вже маю підлящика більше, ніж в ладошечку. Це вже “успєх”! На протязі 2 годин мені вдалось спіймати 3 підлящиків по 100-200 грамм (до 9:00 ранку), а потім було відсутність кльову до 11:00. Після 11:00 довгоочікувана покльовка – підсікаю, бачу що працює фрикцион, подумав що можливо випадково зачепив водорості, але ж ці “водорості” почали “РУХАТИСЬ”. Я зрозумів, що маю справу з таємним агентом “Лєщовіч” і тут же почав кликати сусіда по рибалці за допомогою, щоб допоміг мені підсаком витянути рибу (мій підсак годиться тільки для лову карасиків з ладошки і світлячків). 3 хвилини боротьби і цей монстрік тікає  в камиш. Але завдяки дійсно нормальним людям я все таки зміг дотягти його до берегу і витянути! Сусід не полінився і заліз в воду, щоб дістати його з водоростєй. В ітозі – 1,4 кг лящик! Враховуючи те, що я новачок по фідерній ловлі, для мене це був дуже гарний трофей і моєму риболовному щастю не було меж! Після цього на протязі 1 години нічого толкового не було, як раптом ще 1 покльовка і ще щось було не маленьке. І знову мені знадобилась допомога товарищів-сусідів, тут вже було легше і це оказався підлящик на   600 грамм!  Далі просидів до 13:00 і рибалка вже нічим не тішила, окрім трофейчиків, які я спіймав. На жаль, Вовчик, мій друг і колега по рибалці, нічим не зміг порадувати, але в нього все тільки впереди!

Отже, спіймано 4 підлящика і 1 лящ. Прикормка “Fishdream універсал”, наживка – опариш (білий). Поводок – діаметр 0,12, довжина приблизно 40 см., леска 0,26 мм діаметром, кормушка – 30 грамм відкрита з 2 сторін, монтаж – патерностер,  гачок Owner 14.

Всі фото з рибалки:

 


Коментарі