Забороль, 09.04.2018

Місце риболовлі: Забороль

Початок риболовлі: квіт. 09, 2018 06:45

Кінець риболовлі: квіт. 09, 2018 11:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий1.0344Мотиль, Опариш

Компаньйони: Олександр Лащук.

Погода: температура вдень сягнула вражаючих +21, але постійно й без зупину дув південно-східний вітер 5-6 метрів на секунду, ясне небо без жодної хмаринки.

Рівень води: норма.

Місце: відразу праворуч від дамби на карасиному ставку.

Вартість рибалки: 200 гривень.

Прикормка: та ж прикормка з минулої риболовлі, яка була заморожена ще з січня місяця :) Сашко використовував Haldorado базу.

Снасті: фідер.

Другий день Пасхи і неймовірно сонячна погода — ну як тут можна сидіти вдома?! Напередодні ввечері я завіз свою улюблену бабусю додому і випадково (чесно, випадково) виявив в компостній ямі ціле родовище хробаків. В той момент твердо вирішив: "Поїду точно. Навіть якщо просто посиджу біля води."

Запропонував в чатику поїхати на линочка в Шпанів, таке було моє найперше спонтанне рішення, адже там колись гарно ловились ці благородні рибки, а у мене повна банка хробаків. Відгукнувся мій давній знайомий, але перебив своєю пропозицією їхати на дуже неглибоке озерце в Забороль. Водичка там максимально швиденько має прогрітися, тому карась має прокинутись швидко. Мені така пригода стала до вподоби.

Наші вудки були у воді з першими закидами сонця. Шалений вітер заважав реєструвати покльовки, але ми старались як могли. Було успішно реалізовано 4 клювання і ще дві рибини я втратив відразу після клювань. Все дно тут встелене водоростями, впевнений, що починаючи з травня фідером взагалі не половиш — все буде в кропивці та ліліях!

Ще на ставку зустрів свого знайомого, він спінінгував з другом цілий ранок і в активі мав одного щупака на два з половиною кіло.

Загалом відпочинком задоволений. Карасі аж з бронзовим відливом і дуже впирались при виважуванні, клас!


Коментарі