Горбаків, 22.05.2011

Місце риболовлі: Горбаків

Початок риболовлі: трав. 22, 2011 05:30

Кінець риболовлі: трав. 22, 2011 13:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.20023Опариш


Компаньйони: Євгеній Тюкаєв, Юра
Погода: температура +27°C, тиск 743мм рт.ст., вітер ПдС
1м/с, чисте небо
Час ловлі: з 05:30 до 13:00
Місце: під деревами, пн-сх частина ставу
Зловлено: 1,2 кг карасиків
Наживка: опариш, хробак
Прикормка: власного виробництва висушена з попередньої рибалки 🙂
Снасті: Болонська вудка

Один мій друг вже давненько хотів поїхати зі мною на рибалку. Сам він знову починає ловити рибу, а перед цим ловив давненько, ще в школі. Зі снастей у нього тільки вудки, тому потрібно було обрати водойму, яка б відповідала наступним вимогам:

  • риба ловиться на вудочку;
  • розмір не має визначального значення, головне – постійний кльов.

Я вагався мій Гільчею та Горбаковим. Вибрав останній оскільки там дешевше та є примарна можливість зловити линка, про якого я мрію вже давно..

Ми виїхали затемна, ще й довелось покружляти на трасі біля села, тому що з’їзд з дороги до водойми підло замаскований під зупинку за останнім світлофором.
На водоймі швиденько закидаємо вудки, я додаю трохи забагато води у свою просушену прикормку бувшу у використанні і прикормлюю місце. Відразу гублю десь у воді антенку від свого поплавця facepalm. Вона була у мене змінною, для того, щоб замість неї вставляти світлячка. От тепер в мене той світлячок і стоїть. Його по воді видно не дуже добре, бо прозорий. Ще й як сонце його просвічує то геть стає все кепсько. Треба буде його пофарбувати лаком мабуть.

Чекати довелося не довго, почав клювати карась розміром з мізинець. Причому на два опариша він клював сміливіше ніж на один, а на три вже боявся брати :). У мене на кожні 10-15 таких міні-карасиків попадався один приємлимого розміру десь до долоньки – таких вже брали. Також я витягнув з води одного карася грам на 130-150, то був вже велетень у порівнянні з своїми родичами. Як сказав Женя: “Кабанчик”.

Попід берегом було виявлено канаву вздовж всього ставу, ширина метрів три. Далі йде мілина, глибиною до 50 см. Рибка клювала фактично однаково на будь-якій відстані. На опариша смішивіше, ніж на хробака. На останнього зате клювало набагато менше дрібноти. Людей на ставку було повно, фактично через кожні 20 метрів рибалка.
Наші сусіди ловили на фідери(по три на кожного, sic!), кадали до камишів, наживка – хробак. У них клювали лише приємлимі карасики. Також один з тих чоловіків сказав, що сам тут не так давно впіймав карпика на 1 кг, а його колега – линка на 400 гр.

 

Кльов затих з настанням вітру десь о дванадцятій годині. Ми вдосталь насмикавшись цієї малечі рушили додому.

 


Коментарі