Бабин 17 травня

Місце риболовлі: Бабин

Початок риболовлі: трав. 17, 2015 05:20

Кінець риболовлі: трав. 17, 2015 10:00

Тип риболовлі: Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.1202Хробак

Неділя, 17.05.2015 року в 5 год 20 хв приїхав з кумом на “великий бабинський ставок”. Виходячи з прогнозу погоди, вирішив зайняти місце на протилежній від села строні, метрів за 100 від дамби. Тільки почали розмотувати снасті, як одразу почався незлічений потік автівок, мопедів та велосипедів з рибаками. Поруч зліва і зправа вже сиділи сусіди на той момент без кльову. Вирішили поставити звичайні спінінги з оснасткою смерть карася. Як прикормка була взята флагман карась конопля, залишки флагман лящ холодна вода. За наживку взяли червоний червяк, кукуруза солодка, пінопласт.

Приблтзно о 7.30 наш сусід праворуч почав ловити карася (оснастка смерть карася) то на оприша , то на червяка (приблизно 1риб. на пів години). Сусіди праворуч мали як спінінгові снасті так і поплавчанки – у них зрідка ловилися карасі на поплавчану снасть(наживка не відоиа, але не червяк).

Не дочекавшись жодної покльовки, я приблизно о 9.00 зкрутив спінінги та поставив два фідерних удилища (один на смерть карася один з класичною кормушкою). Надиво одразу почалися клювання, але не довго та не продуктивно – здійнявся сильний вітер, стало холодно та фідери почало сильно хілітати. Приблизно о 10.00 вирішили збиратися, як і частина рибаків на водоймі.

Врешті-решт зловлено аж 2 карася (на червяка, інші наживки повністю вцілили) на долоню із явними ознаками підготовки до нересту (чи то може вже віднеристився). Напевно треба зачекати з рибалкою на цій водоймі десь два тижня…


Коментарі