Горинь, 19.10.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Метків

Початок риболовлі: жовт. 19, 2014 08:00

Кінець риболовлі: жовт. 19, 2014 18:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука

Цього разу рибалка на улюбленій річці була досить трудовою, але і на хороший кльов при такій погоді і не розраховували! Клювання були, але хижак ніяк не хотів потрапити на кукан, або в об”єктив камери!
А тепер все по черзі!
Отже, перший раз в житті я проспав :-) Незнаю чому, але будильник мене не підняв, проснувся сам десь біля 7 ранку і в результаті човен на воду спускали біля 9 ранку! Морозець був гарним :)
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Активності риби на поверхності очікувано не було, перша година сплаву і облову гарних місць результату не принесли :ne_vi_del: Першу покльовку заробив я десь біля 11 години і досить неочікувано… Закинувши 95 сквада під обривистий берег, зробив довгу потяжку що б загнати воб поглибше і потяжку зупинив ударчик і відразу підсічка!
Zoom in (real dimensions: 566 x 755)ЗображенняЗображення
Шнурок звісно ж поплив рости! Але щуку з під обрива ніколи не ловив :ne_vi_del:
Подальші 2 години сплаву, результату не дали і ми дійшовши до певної точки вирішили тролити назад…. я почепив новенького діпового Магалона у баті Шад Рап….
Клювань також довго не було, але на одному з поворотів в мене щось хватає воблер :) Клювання відбулось також біля обривистого берега, з 3-х метрової глибини! Щось досить сильно боролося на іншому кінці шнура, підвівши ближче побачили що це щука десь 1.5 кг, але на диво якась дуже агресивна, таке враження що на гачку “трьоха” :) Декілька заходів під човен, один промах підсаком :-) І вона все ж виборола собі свободу!
Тролимо далі… проходимо повз свою машину і піднімаємося вище, що б потім сплавитись назад…
На годиннику вже 15.30 і з тролінгом завершуємо…. я перехожу суто на силікон, батя грається колеблом і воблерами :) Порившись в коробках знайшов пачку Бейт Бріз СЛ Ремікс, до якої руки доходили тільки в Хрінниках, але і там я цих рачків не розловив! Ну і чебурах правильного розміру не знайшлося, а зібрався ж я судака ловити :-) В коробці тільки крайності 6-7 гр і 25-28 :-( Ледве знайшов одну 18 гр…
Судака вирішили шукати не в ямах, а в корчах, яких там хватало…. отже перша стоянка!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Ось ті завалені дерева, за якими яма 7 м! Мабуть ідеальне місце для судака :) Поки я обкидую корчі, батя теж переходить на силікон і заряджає собі AZURA Swinger 3.8″ на 8 грамовій чебурасі та обловлює прибережну зону….
Та раптом на черговій моїй проводці по корчах відчуваю якийсь прижим приманки…. подумав що це десь в корчиках приманка заплуталась, але потім щось заворушилося на гачку і скід :sh_ok: Витягнувши приманку побачив що вся чебураха в порізах…. тут я поки розчехлявся батя робить кидок вте ж саме місце і заробляє теж клювання, але вже чітко підсікає і фрикціон потрошку поскрипує… “Невже судак?” подумав я :-) Біля човна опинилася щука, яка вдало попала у підсак :) Заважила 1.300, але знову зубата не в характерних для себе місцях, прямо на струї і по середині річки :ne_vi_del:
Сплавляємося далі… я не зраджую СЛ Реміксу і на одній з проводок повз лежачі в річці дерева, отримую зріз приманки! :ne_vi_del: Я швиденько перев”язуюсь, але знову халепа з чебурахами… прийшлося ставити 22 гр… спін мій з верхнім тестом 15 гр бідненький ледве тримався :-)
Наступні корчі, наступна прововодка… батя теж перейшов на вище згадану приманку, але на легкому джигу… В мене знову клювання, підсічка і шнур з корчів швидко почав рухатися до протилежного берега, фрикціон співає і раптовий схід :-( Чебураха знову в глибоких бороздах, приманка вся не в порізах, а в дірочках, мабуть ви здогадались хто це міг бути….
Все це відбувалося протягом 30 хв, потім все знову в річці вимерло :ne_vi_del:
І ми вирушили додому!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Висновки
1. Всі клювання щуки, як для мене, не в логічних місцях :)
2. СЛ Ремікс тепер буде завжди в моїй коробці, разом з нормальної ваги чебурахами! Хоча, можливо мені здалося риб краще відгукувався на приманки з тяжкою вагою! (в мене 18 – 22гр і 3 клювання, в баті 6-8 гр одне клювання, приманки такі ж )
3. Впринципі риба не активна
4. Планував на наступні вихідні виїзд на Горинь в північні райони, але прогноз погоди мабуть завадить :-(
5. Проблеми були в мене з підсічкою і з чуйкою клювань, це можливе через перегруз спіна? Гачки всі свіженькі, Декоєвські :-)
Всім гарної рибалки!


Коментарі