Горинь 21.07.2014

Місце риболовлі: Горинь, сарненський район

Початок риболовлі: лип. 21, 2014 00:00

Кінець риболовлі: лип. 21, 2014 00:00

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Марена
Лящ
Плітка

Всім доброго дня. Вийшло спробувати половити рибку на вихідних. Було прийнято рішення взяти орієнтир на ляща. Рибачив в районі Славути, річка там сильно відрізняється від звичних рівненьських просторів – сильно вузька та швидка течія. За звичай скільки років там ловлю, то навіть не сподівався на якогось ляща, але хотілось проексперементувати.

Зварив прикормку – використав самий перевірений спосіб – зварити Салапінку. На рибалці вже був о 4.00. Закормивши місцину приступив до риболовлі.

Клювало “не дуже”, але реалізувати пару рибин вдалося. Спробував ловити на новий монтаж фідера – асиметричну петлю. На річці показало себе як не є краще, навіть не міг передбачити, що всі покльовки будуть настільки відчутні, і ще 1 нюанс, що даний монтаж самозасікає рибу.

Ловив на 0.18 повідок і старався ставити не великі гачки, але був невеликий прорахунок, так як трішки не правильно прив’язав гачки(мені це вже потім сказали, після консультації). Гачки в’язав так як прив’язують карпові гачки, але потім, як виявилось, була різниця в яку сторону мотати леску на гачок, так як при покльовці “крупняка” гачок просто обривався, я не міг зрозуміти чому…..потім мені специ сказали, що  він обривається через вушко, і треба закручувати в іншу сторону.

Результати ловлі:

Изображение 017 DSC_0276 DSC_0278 Изображение 011


Коментарі