Козлин, 29.04.2011

Місце риболовлі: Козлин

Початок риболовлі: квіт. 29, 2011 15:00

Кінець риболовлі: квіт. 29, 2011 20:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп0.4505Опариш
Карась сріблястий0.35020Опариш
Компанйони: колеги по роботі
Погода: дуже теплий весняний день, ясно, вітер майже відсутній
Час ловлі: з 15:00 до 20:00, але не постіно, звичайно
Місце: на самому північному ставку, біля великої купи вапна, неподалік великою бесідки
Зловлено: десятки карасиків, десь 5 карпиків
Наживка: опариш, мастирка
Прикормка: фішка карась
Снасті: махова вудка, фідер
Вже давненько на роботі ми мали виїхати на природу, і ось нарешті це сталось. Вибір знову випав на Козлин, оскільки це не далеко, приємлимо по фінансам і там є місце для всіх. До того ж там є ставки, що не може не радувати :)

Як і положено у всіх був дуже завзятий настрій, жінки робили канапки, мужики почали колоти дрова.. Ну а я першим ділом замісив прикормку :)

Сам я ловив на фідер, а всім охочим давав свою махову вудку. Майже одразу після закиду я зловив карасика з мізинчик. Така ж риба клювала і під берегом на вудку. Наживака особливого значення не мала, хоча я ловив виключно на опариші. Рибку звісно відразу після виймання з води ми відпускали додомцю

Взагалі ми ловили на неправильному ставку. Точніше на ставку де пристойна риба відсутня, тому що цей ставочок спускався півтора роки тому. І я ще окремо напишу розгорнуту статтю про ставки поблизу села Козлин.

На фідер я побачив пристойне клювання – підсічка і на тому кінці шнурка відчувається риба(карасикі з пальчик відчувались слабенько), але після 3 секунд схід. Ближче до вечора я все-таки зловив цю рибу: то був коропчик грамів на 100. Мій колега Саша на вудку теж зловив два таких карпики, один з них був грамів може на 200-230. Після нього я теж відзначився. Загалом нами було зловлено 5 карпиків, вага від 100 до 250 грам. Звісно всі були потоплені.

Рибалити в оточені колег по роботі досить незвично: всі постійно коментують твої дії, щось радять і безперестанку все обговорюють :)

Що цікаво, крім мене вудку взяла ще одна жіночка, і вона успішно ловила риба майже в ногах. А взагалі рибку з ставочку дістали: керівник відділу виробництва послуги інтернет і КТБ, інженер головної станції, водій, керівник абонентського відділу, водій та секретар. Відзначились всі :)
А тепер погані новини. Спочатку мені порвали вудку(запутали кінчик в гілках дерева). Я склав та заховав махалку, але народ дуже вже хотів половити ще, я відчував, що краще не треба діставати, але серце розчулилось, я дістав вудку, дав запасне оснащення.. Вудку знову порвали. В тому ж дереві. Після цього перев’язали леску заново. І порвали на вудці конектор. Вже в самому кінці, коли складали снасті поломали кінчик при збиранні колін. Капець facepalm

Відпочили супер. Дуже корисно побачити своїх колег по роботі в не робочій обстановці. Ось наприклад на наступній фотці видно як мої колеги ухиляються від кормушки з повідком при закиданні мною фідера

Ми багато фоткались та жартували, все пройшло круто. Ціленаправлено на рибалку навряд чи варто туди їхати, а от відпочити на природі – в самий раз.


Коментарі