Сошки, 19-20.05.2017

Місце риболовлі: Сошки

Початок риболовлі: трав. 19, 2017 19:30

Кінець риболовлі: трав. 20, 2017 12:00

Тип риболовлі: Флет-Метод, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий4.00017пуф
Короп дзеркальний1.5002Бойли, Пелетс
Короп3.0005Бойли, Пелетс

Компаньйони: Анатолій, Олександр Кротюк.

Погода: чисте небо, безвітряно, температура +23, тиск був стабільний, але на наступний день почав йти трішки вниз. Одна важлива штука - синоптики передавали сильні магнітні бурі.

Рівень води: мабуть норма.

Час ловлі: 19:30-12:00.

Місце: сектор 15 та 16.

Вартість рибалки: 250 гривень з людини в секторі.

Зловлено: мною 1 карась, 2 коропчики по півкіло і безліч дрібної плотви. У Толіка пара карпиків і кілька карасів, які він почав ловити під кінець риболовлі на вбивцю карася. Сашко спіймав 10 гарних карасів (найбільший 700 грам) та пару карпів (найбільший 3 кілограми).

Наживка: різні бойли та пелетс. На опариша, хробаки чи кукурудзу клювала лише плотва.

Прикормка: Traper "Kapriowate wody stojace" + Traper "Big Fish lake" + пелетс 8 міліметрів “слива”. На методі використовував Sensas Carp Method Feeder.

Снасті: фідер, метод, пікер.

Наслухавшись про трофейних коропів і неймовірних карасів я зібрав однодумців і ми поїхали в ті Сошки. В цьому звіті можна було б багато негативу, але я постараюсь зосередитись на позитивних моментах :)

Дорога не близька. Я виїхав з офісу о третій дня, поки зібрав всіх по дорозі і розібрались з маршрутом, то на водойму потрапили близько сьомої години. Варто ще врахувати, що за рулем був я, зелений водій в якого досвіду майже аж два місяці. Мені не сподобалось вкрай те, що ніяк не можливо замовити собі місце. Лише сідати на вільне по приїзду. Як і очікувалось, нормальних місць майже вже не було, тому ми приєднались до компанії хмельничан на п'ятнадцятому секторі, дуже дякую цим привітних чоловікам за допомогу.

Мені дісталось місце, де була сама багнюка. Всі ноги (та й моє устаткування) постійно були брудними, нормально ходити було неможливо. Треба було або сидіти каменем в стільці, або стяти позаду палок на похиленому комиші. Все це мав компенсувати хороший кльов. Якого, як ви вже здогадались не було.

Я знайшов точку з аномаліями на дні не дуже далеко від берегу, там і загодував собі місце. Але клювала лише плотва. При чому на все підряд. У хлопців на їхні карпові палки все мовчало. У наших сусідів, які ловили на макушатники, покльовував час від часу дрібний карп.

Оскільки ввечері кльову не було, тому всі надії були лише на ранок.

Рівно о шостій у мене відбулась покльовка на метод, бойл Robin Red - зовсім не крупний дзеркальний короп. Потім через півгодини я отримав єдине карасьове клювання на опариша і витягнув пікерком гарненького карасика.

 

Ще через півгодинки на пелетс з ароматом сливи клюнув кілограмовий коропчук.

О 07:45 не засіклась якась риба на той же пелетс. Ось і все про мої улови :) Весь інший час клювала в основному дрібна плотва, було лише пару штук на долоню.

Сашко впіймав вдосвіта гарного дзеркального карпика кілограми на три, а потім на вбивцю карася у нього було в заліку десять гарних карасів. Він мені пропонував теж ловити на таку ж снасть, але це хіба треба було 125 кілометрів їхати в іншу область на ставок з спортивними замашками, щоб ловити тією "убійцею"?

Після восьмої карпи більше взагалі не клювали, лише карасі на ту дурну вбивцю. Ось власне про риболовлю і все. Коли ми поїхали додому, то погода зіпсувалась: почався дощ і дув сильний вітер. А ще в прогнозах передавали про сильні сонячні якісь там магнітні бурі. Можливо відсутність нормального кльову пов'язана саме з цим.

Загалом мені риболовля більше не сподобалась, а ніж сподобалась. Водойма велика, а місць мало. Доступ до води поганий, намет поставити взагалі мало де є, якби нам не виділили місце риюалки у себе на секторі - взагалі не зрозуміло якби ми ночували. Ціна кусається, їхати далеко і довго. Все б це компенсувала б риба, але її не було.


Коментарі