р.Горинь, в районі Хотинських кар’єрів.

Місце риболовлі: Горинь, с. Хотин

Початок риболовлі: бер. 30, 2014 04:30

Кінець риболовлі: бер. 30, 2014 16:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Верховодка10Мотиль
Густера10Мотиль
Плітка10Мотиль

    Усім рибацюгам доброго часу доби! Також вітаю тих хто вже вдало, або не вдало як я)), два тижні тому відкрив сезон.
Отже, сама розповідь.

      Випала мені можливість, 30.03.2014 впасти на хвіст моему батькові та його “риболовному компаньйону Віктору. Ледве не сплутавши час в звязку з переведенням часу, о 4:00 “по старому” мене біля кафе “Альбіон” вже чекала карета у вигляді Opel Vivaro.

      Холодрига така, що аж ніжки зводить. На екрані монітора у авто позначка -4,5 по цельсію. Воно і не дивно. Ще минулого року, як зараз пам’ятаю по коліна снігу та не слабенький мороз.

      Пів години у напрямку с.Хотин, і ось ще затемна ми на місці. Перекурили, декілька риболовних байок про монстрів з Горині, про якогось дядька який минулої суботи зловив карпа на поплавчанку(на подьонку – це така мушка, чи то ще не мушка, живе в грунті, а потім літом вилітає. Риба її дуже любить, прям біситься. До речі після того як вона вилетить, на рибалку декілька днів можна і не сунутись.), пішли шукати місце для майбутньої риболовлі. Дядя Вітя сів прямо на великій течії, на самій річці Горинь, а ми побачили широку канаву що впадає в річку, на якій майже не було течії.

      Дістаю фідери, замішую Фіш дрім лящовий, по інструкції з банки заливаю бустером від Дремікс (Лящ), трішки сухарів і висівок – прикорм готовий. До речі вперше у житті користувався бустером.
      Закидаю… Папіроса не встигла дотліти – Покльовка! Не супер, але вже є! Дочекавшись гарного потягу – тягну. Відчуваю що глухо. З наживки – опариш + мотиль, на другому фідері – опариш. Згадав що в мене валяється десь в рюкзаку ще й “пшикалка” Дремікс Чорний перець, пшикаю на опаришів, заброс. Не минуло і хвилини – знову покльовка!!! Я аж зрадів з такого кльову. Тягну – ноль. Да що ЗА ***я??? Нові гачки Овнер 14 розміру, повинні були поміститися у риби роті, це судячи по моїм висновкам про потяги кінчика фідеру, середньої жорсткості.
      Поруч у батька глухо. За хвилин 10 у нього таке ж саме клювання. Тягне. Відвертаюсь подивитись на свої фідери, чую легке “хі-хі-кання” позаду мене. У батька в руках верховодка, навіть не залікового розміру. “Полетіла” підростати. Дві-три хвилини – знову батько щось тягне. Та сама пісня))) Ще й мабуть менша за першу.
      Батько пропсіхувавши в такому ж темпі рибалки, іде до дяді Віті питати щастя. В мене на обох палках поки що нулі.
За декілька хвилин вертається з серйозним наміром на обличчі – валим звідси)! Поки складались, розповів що у напарника були вже дві таких покльовки, що ледь палка не полетіла у воду, але безрезультатних. Ну у рибаків як зажди)))) – сама велика риба з’ї**алась)))) Швиденько склались, в машину.

(частина 2)
       І ось ми на новому місці. Сонечко вже вийшло, стало тепліти, пташечки співають, травичка навколо зелена – рай!
Розкладаємся, пробуємо закидатись. Кормуха 50 грам – зносить. Ставлю 70 – зносить. Ставлю 80 – більш менш, поки падає на дно відходить вліво на метрів 10 стає на дно. По моїм підрахункам, глибина приблизно біля 3 метрів.
Перший раз рибачу на річці з такою сильною течією, враження не дуже. Настрій впав. Відчуваю що нічого не зловлю. Намагаюсь розгледіти клювання серед мимовільного згинання кінчика фідера – безрезультатно. Відійшов погуляти подивитись місцевість, чую батько щось тягне. Є!!! Перша нормальна риба! Плотва “на ладошку”, дуже “спиняста” в порівнянні з ставковою.

      10-15 хвилин, і в мене клювання! Чесно кажучи не очікував. Я від тих згинань кінчиків фідера завдяки течії, думав що покльовок не побачу. Але ж ні)))) покльовку видно, причому дуже сильно. Різкі потяги, підсікаю, відчуваю ривки риби. Плотва! Майже така ж як перша. Радості повні штани!

До 9 ранку дві рибини. Морально не здаємся!)

      Година переви в клюваннях, намагання прикормити, хоча б приблизно місце лову, і результат не заставив довго чекати. Гарний підлящик на березі. Потім ще один, і ще один, і так з паузами в 10-15 хвилин я бачу клювання.
      Загалом рибалили до 16 годин. В улові була і верховодка, і густера, і підлящики. Монстра вичекати так і не вдалося.
О годині 13, підходить дядя Вітя, з посмішкою на обличчі. Відчуваю щось не те))) Каже, ходи покажу антикваріат.
А там скажу вам непоганий вже лящ! Ось фото з трофеєм:

Було одне дуже цікаве клювання і у мене. Та сталося те, що я описував вище про дядю Вітю ))))) Отже, дуже міцне клювання, дзвіночок грав як у церкві в неділю) Тягну, відчуваю супротив, риба дуже сильна. Фрекціон стравлює, ріба наче почала здаватись. Сильний ривок в сторону берега, а там під водою корчики…. Ось і все, далі класика жанру. Зацеп, обрив, а по рибі і слід простив. На щастя петля з кормушкою залишились, зломався тільки гачок. Цікаво звичайно як флюр 0,14 витримав, а гачок ні.

      В загальному рибалкою дуже задоволений. Нарешті відвів душу, обкатав новий фідер (зловив на нього щось, а минулий раз на басіку, пройшов тест на дальність та точність закидання).
Ось фото загального мого вилову:

      Величезний плюс рибалки на річці Горинь: великий різновид риб, гарна природа, ну і звичайно доступність – безкоштовно і поруч від міста.

Це був мій перший звіт. Надіюсь що не останній.
Всім бажаю гарних рибалок! Ні хвоста ні луски!!!

 


Коментарі