Велика Любаша, 02.03.14

Місце риболовлі: Велика Любаша

Початок риболовлі: бер. 02, 2014 00:00

Кінець риболовлі: бер. 02, 2014 00:00

Тип риболовлі: Зимова

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка
Окунь

Запізнілий звіт.
На позаминулих вихідних думав, що зимовий сезон вже закрив. Проте стан льоду у неділю (02.03.14) ще дозволяв на нього виходити. Тому було прийнято рішення поставити крапку у зимовій ловлі паралельно із святкуванням свого дня народження. Відповідно сам процес протікав не так як зазвичай, хоча я був налаштований половити риби. Ловив виключно мормишкою з підсадкою мотиля (волосінь 0,08), а двоє колег блешнями. Відразу зазначу, що мормишка перемогла з великим відривом. Риба в той день була дуже кволою і всі покльовки були дуже обережними. Першим на льоду опинився окунець.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Після достатньо довгого затишшя, все таки знайшов зону в якій більш-менш прокльовувала рибка – окунці вперемішку з плотвою.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
В одній із ополонок у мене була гарна «клювака», яка, після перетягування, закінчилась сходом гарного екземпляра. Думаю, що це був окунь. Колеги поблизу мене зловили на блешні два окуні. Це вся риба яка була ними зловлена за цей день. Станом на 11-ту годину активність і без того в’ялого окуня зовсім упала, хоча плотва іноді клювала. Зважаючи на це, пошуки «кльового» місця продовжились на березі :mi_ga_et: . Зазначу ще, що було виставлено 5 самострілів на хробака. Було зловлено 2-3 плотви, один окунь і 1 карась (не попали в фотооб”єктив).
Ночував у селі і в понеділок вирішив трохи провітрити зранку голову. Часу було не дуже багато, тому почав обловлювати вчорашні ополонки де попадались окуні. Не зважаючи на чудову сонячну і безвітряну погоду за більш ніж годину ловлі мені вдалося зловити лише одного окунця і дві плотви.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Тому вирішив кардинально змінити місце лову. Змістився метрів на 400 вверх по течії водосховища і почав обловлювати зроблені ополонки.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Час піджимав, тому на лунці довго не затримувався. Робив максимум 3, а найчастіше 2 проводки і рухався далі. Як я вже казав, ловити було дуже комфортно. Вітер був відсутній, світило сонце, було тепло, от тільки риба ніяк себе не проявляла. Проте, все таки, коли я вже думав рухатись на попереднє місце, в одній із ополонок клюнув окунець. Збільшивши кількість ополонок в цій зоні, я впіймав ще декількох матросів. Причому одну із ополонок прийшлося розширювати, так як грою мормишки зацікавився «напівгорбач», який зятягнув майже 350 грам.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
З ним прийшлось трохи повозитись, але врешті-решт, риба була доставлена на лід. Після цього, я відразу перейшов на блешню і буквально на третій проводці послідувала потужна покльовка в результаті якої біля першого трофея опинився трошки менший його побратим (320 гр).
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Як мені цього не хотілося, але необхідно було вже бігти на маршрутку. Три останні контрольні проводки мормишкою принесли ще одного матроса, який і став закриттям зимового сезону.
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення
Отже сезон закрив чудово, настав час готувати літні снасті…. А на дворі весна :ya_hoo_oo: !!!
Zoom in (real dimensions: 755 x 566)ЗображенняЗображення


Коментарі