Рубче, 09.02.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Метків

Початок риболовлі: лют. 09, 2014 07:00

Кінець риболовлі: лют. 09, 2014 11:00

Тип риболовлі: Зимова

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка20
Густера5

Компаньйони: Віталій Марчук, Сергій, Генадій.

Погода: тиск якийсь нестабільний 733 мм. рт. ст.. Південного напрямку 3 м/с, температура +3, висока вологість. Небо затягнуте хмарами, час від час починався дощ. Як я поїхав додому то хмари майже зникли і світило сонечко

Рівень води: в нормі.

Час ловлі: з 07:00 до 11:00.

Місце: рукав річки Горинь в районі села Рубче.

Зловлено: 25 плотвиць і густерок.

Наживка: мотиль.

Прикормка: не використовувалась.

Снасті: зимова вудка з кивком.

Вперше житті був на справжній зимовій рибалці.

Відбулось це на одному з рукавів нашої ріки Горинь, в районі сіл Рубче-Метків. Багато рибалок називають цю рибну точку старицею, хоча це не вірно. Оскільки тут є постійно діючий втік і витік води. То ж на зиму риба спокійно собі перебирається саме сюди. Мабуть їй тут комфортно в цю пору року. Що цікаво, влітку тут улови дуже слабенькі. То ж, вихід з дому в 05:30, маршрутівка на Метків прибула по графіку в 6:10 і з комфортом донесла нас до місця призначення. А там вже десяток машин і купа людей на твердій воді! Ось фото, яке я зробив, коли вже йшов додому, щоб можна було уявити скільки там було рибалок:

Рибалки на річці Горинь взимку

Рибалки на річці Горинь взимку

На лід ми вийшли ще затемна. Попили гарячого часу з термосу, розклали снасті. Оскільки для мене це все було в новинку і я не маю зовсім нічого для зими, то мій напарник Віталік вручив мені свою повністю оснащену вудку “балалайку”. Як потім виявилось мормишка в мене була вагою 0,35 грами з вольфраму, з якимось гальванічним покриттям і перепаяним гачечком. Вартує вона майже 4 долари, а ліска моя вартувала десь 20 баксів 0_о

Але ми і ловили більше за інших риболовів. Клювало майже на кожній проводці. Насадка — один-два мотиля. Без використання жодної прикормки. Клювала здебільшого густера. Спочатку зовсім маленька, а потім пішла грам по 80.

Маленька Густера

Густірка

 

Десь о дев’ятій ранку чомусь почала ловитися більше плотва. Вона в цьому місці геть якась біла. А потім взагалі чомусь густера перестала клювати і брала лише плотвиця.

Також нам попалось ось таке чудо кілька разів. Це мабуть гібрид двох видів:

Клювало дуже добре, без улову на цій “стариці” ніхто не залишився. Погодка нас не дуже балувала, було сиро, доволі похмуро і час від часу йшов дощ.

Але задоволення від рибалки ми отримали всі. Ось такий в мене перший досвід на льоду 🙂

Всі фото з рибалки:

 
 

Буду вдячний за репост в соціальних мережах =]

P.S. Як вам мій новий стиль звіту з рибалки? Віднині буде так 🙂


Коментарі