Горинь, 05.01.2014

Місце риболовлі: Горинь, с. Метків

Початок риболовлі: січ. 05, 2014 00:00

Кінець риболовлі: січ. 05, 2014 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука1.4401

В неділю захотілось відкрити риболовний сезон 2014р.

Вибір впав на місцину до якої зручно добратись, де і взагалі останнім часом, хоч і небагато, але основну більшість рибалок провів на р.Горинь в межах “АЗОТ-у”. Прочитавши пости на форумі, надія була на судака, взявши коробку із “силіконом” та грузами під акомпанемент моросящого дощу почав “джигувати”, перші дві години лову не принесли взагалі ніяких надій та результатів, по дорозі зустрічав в перспективних на мій погляд місцях рибалок з фідерами, які час від часу підскакували зі своїх місць до вудилищ, та підсікали але при мені безрезультатно, напевно якась дрібна риба не давала спокою.

Дощова хмара трохи “прокотилась” по небі, здається стало тихіше та трохи комфортніше.. стою на березі спінінг до гори, роблю ступінчасту проводку, в голові уявляю як себе поводить приманка, пробую різні варіації, але риба на яку розраховував взагалі не проявляє ніякої активності, ну що ж надія гасне пора вже і додому збиратись..але тут при витягуванні приманки в самому березі різкий удар гарний супротив рибини, як для такої пори року, і підбираю з води доволі “їстивну” щучку, зважування показує 740 гр. Вдалий початок для нового початку риболовного сезону. Але надія зловити судака не гасне, тому продовжую далі, починається знову надокучливий дощ, монотонно роблячи шум по воді, вітер який несе чорні хмарини починає видувати шнура, судак далі “мовчить”, трохи змокнувши вирішую повертатись до мосту та їхати до дому.

Подумки собі кажу – що дам я ще бою цьому ікло-зубому розбійнику, сезон ще по переду. Дійшовши до мосту, побачив що рибалки які сиділи з фідерами поїхали, на березі річки стало майже пусто, зустрів 3-оє рибалок які ловили на живця, казали що без результату. Оскільки дощ знову перестав йти, вирішую залишитись трохи ще, оскільки діло йшло до наближення сутінок, думаю ще з десяток закидів і на тому все. Після 6-го закиду плавне відігрування кінчика вудилища від грузу перериває глухий зацеп, підсічка.. гарний супротив, по бланку вудилища дуже добре передавався кожен рух рибини, спочатку гарно давила в дно, я вже й подумав – ось він нарешті мій заліковий судак, але при підтягувані ближче до берегу рибина почала досить активно пручатись і трясти пащею у воді, одразу стало зрозуміло що клюнула щука, яка доставила масу адреналіну та емоцій при виважуванні. Що саме дивно що ловив я зовсім не профільними приманками як для щуки, оскільки надія була спіймати судака то для лову я використовував ступінчасту проводку в поєднанні з віброхвостами Bass Assasins та твістерами Mans. Щучка заважила 1440 гр., що доволі непогано як для теперішнього стану на даний момент для р.Горинь. Я рахую що вийшло вдале відкриття спінінгового сезону, чого і всім бажаю! До зустрічі на водоймах!

 

“Якість фото бажає кращого, зроблено телефоном, оскільки руки мокрі та брудні тому вибачайте за розмитість та не естетичність.”


Коментарі