Горинь: "Перша рибка"

Місце риболовлі: Горинь, с. Хотин

Початок риболовлі: жовт. 20, 2013 00:00

Кінець риболовлі: жовт. 20, 2013 00:00

Ось і підріс мій хрещеник , та виявив бажання виїхати на річку і закинути вудочку , це було приємною несподіванкою , отже
вибрали більш – менш теплий день як на осінню пору , і вперед !
Кум з дітворою мав під”їхати після 9-ої , і тому я поїхав на Горинь з самого ранку сам , з надією впіймати щучку чи судачка та показати їм ,як вона та рибка із себе виглядає в природньому середовищі ( а не в супермаркеті чи на сковородці ) , ну а засмажити там же на вогні та пригостити кумів – було б взагалі ідеально !
Прибув ще затемна , поки прийшов до річки – вже світало , саме час !
І силікон Daiwa Tornament 3″ натурального кольору ( під верховодку ) на джиг – головці Owner 14 гр. полетів в воду шукати ту саму рибку …
Судачок мовчав … Вхід в яму , прибережна канавка , вихід на мілину – тихо …
Однак риба гуляла досить жваво , причому в березі , зміщуюсь туди , де гуляла дрібнота та помічались всплески хижака .
Вже майже під берегом , коли закінчив робити ступінчату проводку і підтягував приманку плавною хвилькою щоб не чіпляти водорості на дні – ривок !
Є !!! Спочатку риба повела себе не досить жваво , спінінг засив плавні ривки , підмотав до берега – і тут ого – го !!! Вчасно послабив фрикціон – і ось він той затяжний приємний звук фрикціона!!! Щука , а вже побачив що то вона , хоч і вода не дуже прозора … Розмір спочатку на око оцінив “десь біля двох”
Ще кілька затяжних ривків , свічка , і вже пробую брати … не вдається , дуже незручне для витягування місце – берег зарослий вербою , а у воді під берегом водорості , доводиться кілька разів маневрувати між ними – і ось довгочікувана мить – щука на березі !!! Ура !
І бачу що з розміром не вгадав , вона точно не менше 3-х !!!Завдання мінімум виконано , вже не буде соромно перед кумами ! Незабаром вони були вже тут на місці і кумів Nikon зафіксував рибу і всіх хто виявив бажання позувати.
ЗображенняЗображення
Маленький хрещеник трошки злякався “крокодильчика” і обережно тримався осторонь … Для нього спеціально була взята вудочка для верховодки ,
яку він негайно взявся діставати із чохла . Закидаємо її і вся увага на поплавок.
ЗображенняЗображення
Верховодка зранку гуляла жваво , але як тільки піднялась хвиля , скоріш за все опустилась нижче , збільшуємо глибину , і ось !
ПЕРША В ЖИТТІ РИБКА , в руках маленького рибалки !
ЗображенняЗображення
Пора святкувати цю подію ! Свіжість осінньої природи , димок вогнища та запах печеної у вогні картопельки добряче наганяли апетит ! :e-d-a:
ЗображенняЗображення
Поки ми обідали , вудочка наживлена мотилем лишалась на місці , і раптом чуть не отримали ще одного “бонуса” , мотиля спробував на обід рак розміром з омара ! Давненько таких не бачив ! Але поки перетягував його через гілля під берегом , він втік …
Нехай росте ще !
Прийшла пора збиратись додому , а вечором нас чекала смачна смажена щука ( зважування вдома показало рівно 3 кг ) , і звичайно рибалькі байки )
Приємно , що дітвора виявляє інтерес до природи , активного відпочинку , і коли відбувається це з такого юного віку – на мою думку тільки плюс !
Ну а завдання доросих – підтимувати такий інтерес .
Нехай дітвора цікавиться не тільки мультиками і комп”ютерними іграми , а й навколишнім світом , вчиться цінувати природу , берегти її , ну а таке захоплення як рибалка дуже цьому сприяє .


Коментарі