Рибалка на річці Случ спінінгом

Місце риболовлі: Случ, с. Бистричі

Початок риболовлі: лист. 10, 2013 00:00

Кінець риболовлі: лист. 10, 2013 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Щука
Судак

Даний допис буде включати в собі кілька звітів з рибалок від нашого форумчанина AnMyk

В суботу колекціонував покльовки 🙂  Було їх десь більше десятка, але кожен раз підсікав тільки порожнечу 🙂 І якби не сліди на силіконі взагалі б засумнівався що це риба приманку тривожить.
В неділю ситуація з реалізацією змінилась. Приблизно 50 на 50. Правда, тривалість самого кльову була не більше години. Хрін його знає, можливо це ще і від місця залежало, так як ловив в різних місцях.

https://lh6.googleusercontent.com/-pohK4iy2nqk/UouSnw5jdKI/AAAAAAAAcgg/MUX0ZPnY6_E/s755/P1310196_800.jpg

рибалка Случ

Весь жовтень як і більшість рибалок провів все таки на річці в надії зловити судака, якого так і не піймав. Враження таке, що він взагалі кудись звалив, хоча декілька клювань з характерними мітками було. Можливо, це пов’язано з прибуттям води, яка тільки останній тиждень почала спадати. Щука була теж дуже прошеною.

Коротше кажучи, на відпускних рибалках вдалося добре відпочити і мені , і рибі 😀

 

Щука з річки Случ

Щука з річки Случ

рибалка спінінг річка Случ

рибалка спінінг річка Случ

Рибалка щука спінінг річка Случ

Рибалка щука спінінг річка Случ

Окунь спінінг Случ

Окунь спінінг Случ

Рибалка щука річка Случ

Рибалка щука річка Случ

Полювання на трофейного судака, що живе в річці Случ:

В суботу в другій половині дня рибалку почав з річки. Чомусь вже більше місяця тут толком нічого не ловиться, отримаєш покльовку і то в радість. Приблизно годину полощу силікон. Вже думаю куди переїзджати – на канаву чи старицю, різниці особливої нема – і там, і там, в основному, дрібна щука. Роблю останні закиди і тут на приманці щось висне, підсікаю, тяну. «Щось» дуже не хоче підніматись з глибини, починаю догадуватись що це. Непоганий судачок змусив мене залишитись на річці. Подальші кілька годин не принесли навіть покльовки. Таке враження, що зловив єдину в річці рибину :-)

Судак річка Случ

Судак річка Случ

На вихідних знову ловив на річці. Судак, в порівнянні з попередніми рибалками, помітно активізувався, клювань трохи було. В неділю зловив пару судачків. А от в суботу зійшов, мабуть, справжній судак. Він клацнув так, що розстібнулась застібка. Я з ним трохи поборовся, отримав адреналіну, і він зійшов. Бажаю йому звільнитись від джиги.

Рибалка річка Случ два судака

Рибалка річка Случ два судака


Коментарі