Басів Кут, 01.09.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: вер. 01, 2013 09:00

Кінець риболовлі: вер. 01, 2013 12:00

Тип риболовлі: Фідер
Компаньйони: Сергій Кващук, Роман Кващук.
Погода: температура +22, вітер західний, доволі сильний і робив хвильку. Небо чистеньке, без хмар. Тиск 740 мм.рт.ст.. Якось дивно, що перше вересня і не дощ? Нічого, потужна злива зарядила в другій половині дня.
Рівень води: в нормі
Час ловлі: з 09:00 до 12:00.
Місце: на великому пляжі перед перший буком метрів за 30.
Зловлено: нічого. Сергій взяв одного дебелого карася, одного підлящика і один нормальний лящ зійшов.
Наживка: опариш. Сергій ловив на бутерброд опариша з мотилем.
Прикормка: золотий короп від megamix з додаваннями крупної фракції Trapper Giant Lake. Сергій використовував Flahman шоколадний фідер з атрактантом Trapper Leszch
Снасті: фідер.

На нашому форумі один користувач Сергій запропонував приєднатись до нього в цю неділю на міському озері Басів Кут. Я подумав, що це буде не погана нагода перейняти досвід та навчитись чогось новенького.

Ранок виявився вже по-справжньому холодним, осіннім. Перше вересня на дворі. Хоча ви домовились зустрітись на водоймі в районі сьомої години, але так рано себе заставити з хати я не зміг. Згадую зараз ті дні, коли влітку вставав на рибалку о пів на третю ночі 🙂
Прокинувся я вже за восьму, сів в 38-му маршрутку і десь без пари хвилин дев’ятої вже був на місці. Як виявилось Сергій зі своїм братом теж приїхала щойно.

Я мав з собою лише двадцятиграмові годівнички, тому закидав десь метрів на 40, а от Сергій кидав годівничку в 28 грам у формі кулі десь метрів за 60! Обов’язково собі придбаю такі ж для наступного сезону. Його брат ловив на тій же дистанції, що й я.

Добрих хвилин 20 я лише кидав корм. Потім зачепив повідок 0.14 з опаришем і закинув. За 6 хвилин не було покльовки — перезакидання. В такому темпі працював всю рибалку. Відразу напишу, що я так і не побачив жодної покльовки. А ось перша рибка Сергія:

Потім він вирішив змінити повідок на довший і тоньший, змінив свій 0.14 на 0.12 + вставка з фідергаму. Його “фідергам” — це звичайна бісерна резинка куплена в будинку побуту. Це неймовірно, але відразу ж після заміни клюнув дуже пристойний карась!

А в мене покльовок так і не було. Ну, я собі подумав, якщо в Сергія буде клювати на 0.12 повідок постійно, то і я заміню свій. Але в нього була лише ще одна покльовка. Взяв підлящ, але витягти його не вдалось, він зірвався в метрах 10 від берегу.

Атрактант не допомагав. Так само зовсім нічого не давали і різні пшикавки на саму наживку, я застосовував сенсасівські, а Сергій фішку та ще якісь інші. Його брату вдалось підсікнути лише одного малого підлящика, але і той зірвався біля берегу. Кльову в цей день не було.

Десь о дванадцятій я взяв фотоапарат і прогулявся по берегу. Кльову у місцевих рибалок взагалі не було. Хоча снастей у них було багато. Ось наприклад ціла батарея спінінгів, оснастки яких власник завозив на прикормлені місця радіокерованим катером:

Лише в рибалок, що сиділи навпроти човникової станції (це ті місця, де я сідав два минулих рази) з самого ранку трішки покльовували меленькі підлящики та карасі.

Також я бачив кілька мертвих риб у воді. Ось фото ляща кілограми на 2-3. Шкода.

Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂


Коментарі