Басів Кут, 07.08.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: серп. 07, 2013 03:40

Кінець риболовлі: серп. 07, 2013 12:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ0.2005Опариш
Бичок1Опариш
Окунь1Опариш
Карась сріблястий1Опариш





Компаньйони: Ігор Падалко.
Погода: температура +28, вітер відсутній (він з’явився лише біля десятої ранку і був слабеньким південним). Небо чистеньке, без хмар. Тиск 743 мм.рт.ст..
Рівень води: в нормі
Час ловлі: з 03:40 до 12:00.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера), але на цей раз зліва від здоровенного куща.
Зловлено: мною 5 підлящиків розміром до долоньки, одного бичка й одного окунця. Дружина Ігоря спіймала карася.
Наживка: опариш.
Прикормка: за рецептом від рибалок які сиділи тут минулого разу.
Снасті: фідер.

Те ж місце в той же час. Пробуємо вполювати на нашого місцевого ляща.

На це раз ми перестрахувались і приїхали ще о пів на четверту ранку, щоб точно зайняти місце. Як не дивно, але кілька рибалок вже ночують тут. Хтось лишив на березі великі м’які крісла, то ж я прийняв місце, де стояло одне з них за зайняте 🙂 Але потім, з ліхтариком, я зрозумів, що тут й до чого. То ж ми сіли саме тут. Темно було дуже довго, я встиг добряче загодувати місце. Але не клювало взагалі нічого. Ось лише дружина Ігоря на сході сонця спіймала вудкою на хробака красеня карасика.

Цього дня кльов був дуже кепським 🙁 Не допомогла мені ця супер прикормка по спеціальному рецепту. Польковка була одна в годину, і на превеликий жаль брали лише маленькі підлящики.

Така ж ситуація була у всіх рибалок на березі. Лише в тих дядьків, які тут сиділи з вечора ще, клюнув більший лящ. Але загалом, риби у них по кількості були приблизно так само. Ввечері вони добряче загодували місце звареною перловкою та пшоном (кидали годівничками), а зранку вже ловили з використанням простої сипучки. Наживка як і у нас — опариш. Ось такий лящ вони злапали і такий же ще один зійшов (всплив відразу на поверхню і кілька разів перевернувся):

Отже, я в котрий раз переконався: якщо риба брати не хоче, то не допоможе жодна сама найвишуканіша прикормка чи насадка. Дуже шкода звісно, але мої басівкуські лящі ще більше підростуть, і все-таки дочекаються на мене 🙂

Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂
До зустрічі на воді!


Коментарі