Стара Мощаниця, 28.07.2013

Місце риболовлі: Стара Мощаниця

Початок риболовлі: лип. 28, 2013 05:15

Кінець риболовлі: лип. 28, 2013 13:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лин0.5008Опариш, Хробак
Карась сріблястий0.3502Опариш, Хробак
Червонопірка0.1253Опариш
Гірчак3

Компаньйони: Ігор Падалко, Віктор DeLife.
Погода: справжній літній сонячний день, нарешті! Вітер був лише періодично до обіду, дуже слабким східного напрямку. Небо чистеньку, лише вже після 12 почали з’являтися білі хмаринки. Тиск 741 мм.рт.ст..
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: з 05:15 до 13:00.
Місце: південна сторона ставу, метрів за 300 від дамби.
Зловлено: 8 линочків, 2 карасі, 3 краснопірки, 1 гірчака.
Наживка: опариші, хробак.
Прикормка: з морозилки з цієї рибалки, ще й додав до неї макухи. Також іншу точку годували прикормкою “Золотий карп” Megamix з линьово-карасевим атрактантом від Trapper. Якоїсь різниці в кльові не було помічено.
Снасті:вудки. Хлопці пробували закидати фідер в спеціальному розчищеному місці, але все одно встелене водоростями чи то кропивкою. І покльовок відповідно там не було.

Я давно хотів потрапити на цей ставок, оскільки раніше читав, що тут ловляться линочки.

Виїхали з міста Рівне ще о третій годині ночі. Спочатку дорога нормальна, за Мізочем взагалі бруківка вибита, а останні 5 кілометрів дуже кепсько. Ми ще шукали ставок в суцільній темряві, і не туди звернули на право в самому селі, і поїхали на якийсь величезний горб. Довелось залазити в мережу і дивитись карту. Після цього ми успішно дістались місця.

Хоча ставок й доволі великий, але місць для риболовлі не так вже й багато. Всі найкращі були зайняті, і ми по-суті обирали між двома місцями всього. Нарешті сіли і розклалися, коли вже було за п’яту ранку. Ловити нам довелось у великому вікні перед заростями водної рослинності. Взагалі вся південна сторона водойми заросла, і треба шукати собі такі вікна. Першу рибку взяв Ігор і це був мелесенький линочок з пальчик. Потім впродовж рибалки нам ще попадалися такі, ми їх звичайно відпускали.

Крім линків нам попадались ще й карасі та краснопірка. Краснопірка ловилась більше на опариші, і клювала ще в пів-води, але крупна ловилась з дна. Карасі клювали однаково як на хробака, так і на опариші. Нам крупних не попадалось, а ось хлопці зліва від нас впіймали двох більших пів-кілограми. Одного на вудку (хробак), іншого на донку(наживку точно не знаю, але мабуть теж хробак). У них там був чистих коридор між водоростями, тому вони могли собі це дозволити(закидати донки). Також якийсь чоловік на протилежному березі просив підсак у сусідів і дістав теж здорового карася. А ось такі карасикі були в мене:

 

Представниця краснопірчастого сімейства:

Я ще поговорив з місцевим дядьком, то він сказав, що прикормлює завжди запареною товчею з макухою, а ловить на хробака. Іноді на мастирку. Пробував різні прикормки фірмові (фішку, фішдрім), то ефекту не було. Казав, що раніше тут було тьма щуки, але вся задихнулась взимку 2003 року. Також тут багато окуня. Сказав, що якщо я ще сюди приїду, то можу ловити на його місці, якщо воно не буде ним зайняте 🙂

Радує тут те, що місце доволі далеке від цивілізації і шумних доріг. Відпочиваєш тут душею. Та й саме село далеко, як виявилось до нього треба далі їхати по дорозі. Аж не віриться, що є ще такі місця з відкритим доступом. Трохи зіпсували настрій лише наші хлопці-сусіди зліва. Вони попросили в мене підсак, щоб наловити малька для черепахи в акваріум і зломали ручку якраз в тому місці, ще вона кріпиться до “голови”. Ну нічого страшного, це можна поладити. Ось він мій, ще цілий, підсак. Я коли вийняв його просто з води, то в нього набилася ціла купа гірчака. То хлопці як це побачили і попросили.

Загалом ми зловили не багато риби, але місце гарне, спокійне. Линьовий рай. Ще й з гарними карасями. Це ідеальне місце, щоб ловити поплавчаною вудкою.


Коментарі