Басів Кут, 25.07.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: лип. 25, 2013 04:40

Кінець риболовлі: лип. 25, 2013 10:10

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ0.6004Опариш
Карась сріблястий0.4003Опариш
Окунь1Опариш
Плітка1Опариш
Компаньйони: Ігор Падалко.
Погода: температура +14, вітер Північно-Західний з силою 5 м/с, тиск 985 гПа (він постійно зростав з вчорашнього дня). Все небо затягнуте непрглядною пеленою сірих хмар. Час від часу моросило і двічі йшов дощ.
Рівень води: в нормі
Час ловлі: з 04:40 до 10:10.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Зловлено: мною 3 підлящики розміром до долоньки, 3 карасі(один чи два зійшли), один окунець і одна плотва. Також в мене зійшло з гачка щось більшеньке. Ігор спіймав одно підлящика грам на 400 та ще щось у нього зійшло.
Наживка: опариш.
Прикормка: шоколадний лящ від Megamix(з морозилки) + власного виробництва, що лишилась з минулої рибалки.
Снасті: пікер, фідер.

Вже кілька днів тижнів поспіль в нас йде дощ і стоїть на вулиці люта негода. А на рибалку все-одно дуже хочеться 🙂
І тут мені один знайомий пише ось таке:

На Басов куті ловлять крупного ляща, підляща і багато по 7-10 кг. За фортецею то старої хати – але всі місця здаються з рук в руки … сьогодні два чоловіки по декілька лящів кожний більше 1 кг, а дрібний підлящ і плотва також активно

На додачу мій колега Ігор вже давненько мріяв порибалити на нашому міському озері, бо сам він з Луцька. То ж вирішили — перед роботою їдемо! Один раз (конкретно вчора) ми пропустили через погоду, ну а оскільки погода стала більш менш якоюсь терпимою, то сьогодні і виїхали. Басік зустрів нас дуже сірим небом і вітром. Добре, що хоч ми приїхали дуже рано, то встигли зайняти місце. Незважаючи на негоду скоро з’явились і інші рибалки. Мало того, дехто тут сидів ще з вечора і з палатками! Ось фото, де чоловік зробив собі персональне місце в комишах, і ходить сюди рибалити дуже часто. При нас він пару разів витягав карасиків на спутнік:

Я замішав прикормку, розклав фідера і почав прокачувати місце. Наживкою слугував опариш. А на пікер я ставив і опариша, і бутерброд опариш+хробак, і просто хробака. Так ось на бутерброд клювали карасі.

Клювало в нас не дуже то й добре, десь одна покльовка в півгодини. Було багато дрібних клювань і клювань без продовження. Без сумніву, у всьому винна погода. Але задоволення від рибалки ми все-таки отримали. Я зловив пару видів риб, побачив чудові покльовки. Наприклад отсанній карась дуже сильно вигнув фідера до води поки я відійшов до фотоапарату і так його тримав вигнутим. В мене аж серце завмерло 🙂

Мій напарник спіймав всього лише одну рибину, але це найбільша (поки що) риба в його житті. То ж його щастю не було меж 🙂

Поруч з нами були двоє рибалок, які постійно тут ловлять фідерам лящів. Так от дійсно, вони діставали ще декілька днів тому кілограмових лящів, найбільший був кіло сімсот. Казали, що як лящ йде, то йде. А зараз вони взагалі думали, що в таку погоду нічого не буде ловитися. Але по-троху щось та клює. Наживка: бутерброд з опаришів на перловки. В цей день у них в улові було кілька підлящиків грам по 400 та карасі. Також вони великодушно поділились зі мною рецептом своєї прикормки, за що їм величезне спасибі.

Рецепт прикормки на ляща, що використовують рибалки Басового Кута (розрахунок на три кілограми суміші):

  • одна пачка прикормки на карпа, або іншої прикормки з крупною фракцією (в даному випадку це був “Ай, подсекай Карп”);
  • одна пачка чорної прикормки (FishDream Sport);
  • одна паска прикормка на ляща (“Ай, подсекай Лещ”);
  • 150 грам кокосової стружки;
  • 3 пакети ванільного цукру;
  • 3 пакети кориці;
  • жменя вареної перловки;
  • 150 мілілтрів меляси, яку розводять у воді, на якій це все замішується.

У мене склалось враження, що моя прикормка якось більше розрахована на карася 🙂
Шкода, що цього разу мені попадались самі лише козлики, як на наступному фото. Хоча я мав схід чогось таки доволі пристойного.

Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂
До зустрічі на воді!


Коментарі