Милятин

Місце риболовлі: Милятин

Початок риболовлі: лип. 06, 2013 17:00

Кінець риболовлі: лип. 07, 2013 15:00

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий1.50015Мастирка, Опариш, пінопласт

З суботи 06.07.2013р. 17:00 год. на неділю до 15:00 год. був з товаришами на ставу у с. Милятин.
По розповідям знайомих хороший ставок з помірною ціною за риболовлю – 40 грн. та  відносно невеликою відстанню від міста Рівне – приблизно 50 км.
На ставу інтенсивно клює хороший карсь, рідше карп тощо.
Одним словом перед поїздкою був намір та надія добре порибалити та відпочити.

Поїхали далі.
Перше враження від ставу місцина непогана, чималенький  ставок є маса місць для риболовлі,  встановлені столи з лавками для відпочинку іт.д…

1 2 3 4 5 7 8 9 21 21a 21b22c
Єдине що збентежило це відсутність самих рибалок, що правда десь близько сьомої під’їхало два рибалки з Славути, які до речі рибалили на цьому ставу не вперше. З їх розповідей вдалося дізнатися, що в основному клює карась на долоню, піскарі, невеличкі окунці.

26a 26

У ставку риби є багато, люди ловлять, є карпи, товстолоб, карась, плотва –  це слова охоронця що нас обілечував..22v

Також є раки22b

Два три товстолоби ми бачили у воді животом до верху, а одного спокійно плаваючого біля берегу вдалося  спіймати підхватом (350 гр)

22 22a.

Той що був спійманий мав явні ознаки пошкодження сіткою, а на наступний день коли підійшов час варити юшку, були змушені того товстолоба викинути , дуже смердів, кості відставали від м’яса, хоч і був весь час у воді(у садку).

34 35

Ще був один неприємний факт, а це плаваючий ячмінь майже по всьому березі ставу

13 14.

Охоронець відкараскався та стверджував що риба не перекормлена – КЛЬОВ БУДЕ. Забіжу трішки наперед, обіцяного кльову ми так і не побачили – приблизно 15 карасиків на п’ятьох та декілька окунців

27a 27b 36 36a 24b 32 33.

Що ще можна сказати про цю водойму: на наступний день приїхало ще два авто, одне з рибалками друге з місцевими відпочивальниками, які всівшись за один з вільних столів розпивали алкогольні напої.
Ті хто рибалили незадоволені, та й зрозуміло чому, оскільки все сприяло лову- прекрасна сонячна погода помірний атмосферний тиск іт.д., але нажаль , клювати в Милятині буде завтра, та клювало на минулому тижні.
Мало не забув, ще про водойму: став створений на базі якоїсь річки, русло якої протікає майже по середині.  Ще одним неприємним фактом є наявність великої кількості зілля, яке дістаєш кожного разу з діставанням снастей, що страх як надокучає. Глибина 3.5м це русла, а так загалом 1.5м.

Висновок:

Дана водойма- не погане місце для відпочинку

25 25a 25b 31 30 35aDSCF1148 DSCF1152, але не риболовлі.

Риба перекормлена тому і не клює.Охоронці, ну звичайно ж з вказівки власника добре сиплють корму

1211

та дурять людям голови, що КЛЬОВ БУДЕ. Ще так в догонку- нами було виявлено дві пластикові труби, десь 25-30 см в діаметрі, що дозволяють без зайвих зусиль змінити рівень води, тобто реалізувати відсутність нормального кльову риби.
Так що дорогі читачі даної розповіді- відпочивайте ближче 50 км від міста Рівне, таких місць ще вистачає.
А рибалити у селі Милятин складно, оскільки не вгадаєш, чи перекормлять, чи зіграють рівнем води, а гроші плати.
Моя та моїх друзів перша поїздка на дану водойму, з наміром порибалити буде останньою, що і Вам рекомендую!  Ну хіба що власник змінить підхід…

 

 


Коментарі