Санта Круз, 25.05.2013

Початок риболовлі: трав. 25, 2013 00:00

Кінець риболовлі: трав. 25, 2013 00:00

Санта Круз знаходися на відстані 35 миль від місця мого американського проживання – готелю Residence Inn в Мілпітасі що поблизу Сан Хосе, Кремнієва Долина. Відплиття від причалу мало відбутися в 5.30, тому з дому я виіхав завчасно, о 3.20, з думкою побродити по Santa Cruz Harbor, пофоткати, що, в принципі, вдалося не дуже, бо було зовсім темно.

Відправлення, 3.20 am субота, 25 травня 2013 року.

Доіхав я швидше ніж очікував. США, все-таки. Можна сміливо ділити відстань на дозволену швидкість, і отриманий час буде досить точним.
GPS довів мене до місця призначення без проблем. Доречі, пєпєлац у мене неабищо – Ford Taurus Limited 2013 3,5L.
Годину з копійками очікування я провів так: знайшов копа і заплатив йому за парківку (точніше, поліцейський сам мене знайшов, порекомендував де і як дешевше буде, виписав квитанцію), спустив на воду 2 лодки (проводив процедуру приводнення і швартовки судна після того, як хазяін зарулював у воду причіп з тією лодкою).

А ось і моя лодка, разом з хазяіном Стівом.

А це я. Щасливий і задоволений. Ще не знаю про те, що мене чекає в океані…

Прогноз Стіва не вельми – повний місяць, риба, теоретично, харчувалася вночі. Тому кльов він не гарантує. Ну, як кажуть: “як в воду дивився”.

Закидаємо вудку: грузило під 30-40гр., до основноі ліски причеплено 5 коротких повідків (біля 5-ти см) з гачками розміру біля 10 (за сучасною європейською нумерацією), на гачках щось схоже на мушку – біла пір’інка як крильця та блискуча стрічка як тільце. Ловимо наживку на велику рибу 🙂 Наживка називається bottom cod, але це вони іі так називають. Насправді то щось інше, на вигляд схоже на нашого окуня, але кольором як карась. З “наживкою” я справився – впіймав 3 штуки. Стів нарік мене “this Ukraine is hot”.

Справжню мету поіздки – якусь величеньку рибу, назву якоі я не запам’ятав, ніхто з нас так і не впіймав.

Ця вудка вже на велику рибу – мультиплікатор, груз грам на 50, на одному повідку гачок а-ля нашого “на сома”: bottom cod на гачок, груз на дно, потім його піднімаєш від дна на 5 обертів – і в дрейф.

Тепер про те, що мене чекало в океані. Про невеселе!
Ви відчували коли-небуть похмілля? Таке, що зранку не хочеться ні пити, ні істи, ні жити! Вертоліти, нудота, і т.п. Голова болить-розривається.

Так от – оце у мене почалося десь через півтори години рибалки. Морська хвороба, будь вона неладна. Все-таки Тихий океан.

Ярослав.


Коментарі