Шпанів, 02.06.2013

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: черв. 02, 2013 05:10

Кінець риболовлі: черв. 02, 2013 09:30

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь1Хробак
Сом карликовий коричневий2Хробак
Компаньйони: Саша Чернюк.
Погода: тиск 736 мм. рт.ст.. Вітер північно-західний, 3 м/с, погода пасмурна і небо затягнуте хмарами, холодно +15.
Рівень води: дуже високий. Мабуть піднявся через постійні дощі.
Час ловлі: з 05:10 09:30.
Місце: на дамбі, по-ближче до стоку.
Зловлено: окунець.
Наживка: мастирка, хробаки.
Прикормка: золотий карп від MegaMix, також прикормлювали саморобною прикормкою Сашка на основі відварених зернових та макухи. Плюс ще кидали варену кормову кукурудзу.
Снасті: поплавчанка.

Знову на тому ж місці в той же час. Ми вирішили перевірити теорію про погану пасмурну погоду в Шпанові. Відразу напишу, що погода ні на що не вплинула.

Коли ми прийшли на місце, то побачили, що місце на якому минулого разу успішно рибалив якийсь місцевий хлопець вже зайняте. Як пізніше я з’ясував, то були його друзі, які заздалегідь вже планували рибалити саме тут. Майже одразу після початку рибалки у них були покльовки. Але рибалили вони суто на хробака, без мастирки зовсім. На наших очах вони дістали вдосвіта карася, а потім там покльовував лише канальний сомик. При чому розмір був величенький.

А у нас з Сашком все як завжди — тишина. Ми вирішили сильно рибу не балувати прикорплювали суто запареною мастиркою. Мій напарник ще запропонував додатково додати в неї трішки розпареного гороху. Це виглядає дуже логічно: раз ми рибалимо на горохову мастирку, то чому б не додати до прикормки гороху?

У Сашка відбулась покльовка і він витягнув канального сомика. Це такі, що дуже коляться.

А в мене нічого не клювало. Я пробував закидати як мастирку, так і хробака. Як в прикормлені точки, так і в чисті. Клювань не було.

В цей же час наш сусід доволі частенько витягував сомиків. Потім він, щоб не бруднити руки й посуд вдома, прямо тут їх чистив. То виявив, що їхні шлунки повністю забиті нашим прикормочним горохом! А от у окуня в пузі був другий окунь 🙂

Саша теж зрідка витягував з води тих же сомиків, а в мене мовчок. І от я дивлюсь, а мій поплавок зник відразу після закидання. Серце в п’ятках, підсічка і є! Як виявилось не великий окунь. Ну хоч щось! Він на фото зліва.

Потім я пішов подивитись, що роблять діти у струмку, цей струмок утворюється внаслідок зливу води зі ставку. Ось наприклад відео, про те як ми в цьому струмочку впіймали справжнього сазана. Так ось, діти в цьому струмочку руками ловили попід берегом карасиків. Їм попадались особини і з долоню, і менші і більші. Наловили вони їх так пів-пакету. Також їм попався справжній в’юн, якого вони зловили прямо на моїх очах! Спочатку вони його дуже лякались, думали, що то змія 🙂 Ну я їх заспокоїв, що то в’юн, і вони його якось та вийняли на сушу, незважаючи на його проворність і слизкість!

Я ще трохи побув, побачив в себе ще якесь маленьке клювання в себе (риба подьоргала кінчик хробака), та й пішов додому

Ми бачили двох рибалок, що повертались до своєї машини. Вони рибалили навпроти новенької школи, то взяли по пару линочків і теж сомиків. Біла лише в тому, що кожен з них ніс з собою 5-10 поплавочних вудок!


Коментарі