Басів Кут, 25.05.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: трав. 25, 2013 04:40

Кінець риболовлі: трав. 25, 2013 11:45

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.3003Опариш
Карась сріблястий1.10010Опариш


Компаньйони: Олександр Чернюк і його брат Вова.
Погода: температура зранку +15 і сильний холодний вітер західного напрямку 7 м/с, тиск вночі почав різко зростати до 981 гПа, а був дуже низьким. Зранку було дуже хмарно, а десь о восьмій ранку різко стало ясне неба з сонечком. Хоча вітер не стихав впродовж дня.
Рівень води: в нормі
Час ловлі: з 04:40 до 11:45.
Місце: солдатський пляж.
Зловлено: десь з десяток карасиків, пара плотвичок.
Наживка: опариш.
Прикормка: шоколадний лящ від Megamix на пікері і саморобна прикормка на основі пшона від Сашка на методі.
Снасті: пікер, фідер.

Взагалі-то на ці вихідні ми спочатку з зовсім іншою компанією планували відвідати рибне місце з назвою Бочаниця. Але не так склалося як гадалося. Посеред тижня ті мої знайомі змінили місце на річку Горинь, а побачивши в п’ятницю дощик так і взагалі відмовились від поїздки.

У мене вже було все наготовлено на фідерну рибалку, тому про відмову і мови бути не могло, я ж все налаштувався. Оцінюючи ситуацію зараз, то краще б мене нікуди не запрошували, і я собі б спокійно поїхав би в Шпанів. Саме там по досвіду попередніх років на зміні погоди з дуже поганої на хорошу якраз і відбувається кльов. Але маємо те, що маємо.

Ми з Сашком вирішили, що оскільки в суботу вихідний день, то місць може і не бути (пізніше це підтвердилось), тому взяли в 04:10 таксі на водойму.

Взагалі зранку дубар був ще той, особливо діставав вітер, який продував до костей. А ще небо було повністю затягнуте високими сірими хмарами. Але доволі швидко вітер їх всіх розігнав, а кльов не забарився на нього чекати 🙂

Тактика у мене була точно така ж сама, як і на попередній рибалці. Але через дуже сильний вітер мені було важко фіксувати покльовки на тендітний пікер. Не допомогла навіть сама крепка вершинка в 1,50 oz. Тому всю (чи майже всю) рибу я зловив на метод.

Також сьогодні нарешті випробував свою косу для водоростей. Ну що сказати, хороша річ. Видирає з води все і вся. Лише треба бути з нею уважним, бо важка і гостра.

По-трошки на водойму почали підтягуватись інші рибалки. Клювало у всіх майже однаково: плотва і мілкий карасик. Місцевий дідуган сказав, що трохи раніше карась був крупніший. А зараз десь подівся. Але ми були раді і тому, що є.

Ще був цікавий момент, коли Саша думав, що в нього зацеп і почав затягувати фрикціон. Але той “зацеп” почав пливти собі кудись і благополучно зірвався. Загалом рибалка ок, але рибка була трішки меншою, ніж минулого разу, і лящі чомусь не вшанували нас зовсім 🙂

До зустрічі на воді! Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂


Коментарі