Басів Кут, 21.05.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: трав. 21, 2013 06:45

Кінець риболовлі: трав. 21, 2013 10:15

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий1.10010Опариш
Плітка2Опариш, Хробак
Лящ0.2001Опариш


Компаньйони: Олександр Чернюк.
Погода: синє небо з незначними білими хмаринками, західний помірний вітер, тиск стабільний, температура +26.
Рівень води: мабуть десь в нормі
Час ловлі: з 06:45 10:15.
Місце: солдатський пляж.
Зловлено: особисто мною з десяток карасиків, пара плотвичок і один підлящик.
Наживка: опариш, клювало й на хробака+опариш, але я не став гратись.
Прикормка: шоколадний лящ від Megamix на пікері і саморобна прикормка на основі пшона від Сашка на методі.
Снасті: пікер, фідер.

Вирішили ми з Сашком спробувати розкусити Басівкуствського ляща підлящика. Оскільки озеро міське і добратись туди можливо банальною 38-ою маршруткою, то рибалити визначились в будній денсь. В 06:15 виїзд з північного і якраз після сходу сонця ми на воді.

Я вирішив ловити на двох дистанціях: в 30 і в 65(приблизно) метрах від берегу. Ближню підгодував мегабіксом лящовим, а дальню саморобною грубою прикормкою з крупною фракцією. Орієнтовно по 5 годівничок сюди і туди полетіло у воду. За 15 хвилин першу рибку взято:

Після цього почало по-трішки клювати і не далеко від берегу на фідер. Оскільки дно тут має набагато більше мулу, то як і очікувалось попадався карасик. Розмір був різним, в більшості своїй виловлювались особини до ладоньки, але попадались і доволі пристойні екземпляри. Особливо такі попадались чомусь Саші 🙂

Також варто зазначити, що в цьому місці все заросло під берегом водоростями. Ми цю рослину називаємо кропивкою. І через неї я втратив не менше як 5 риб при виважуванні! Ще риб зо дві я втратив через свою лінь, що не взяв з собою підсака і пробував їх витягувати нахрапом. Карасикі клювали своєрідно — розкачували кінчики, а потім нормально так тягнули.

Також мені вдалось вмовити одного підлящика з дальної дистанції. Місію того дня було виконано 🙂

Крім нам поряд рибалив якийсь чоловік поплавчанкою, то в нього все було глухо. Він пробував і хробаки, і опариши і манку.

Рибалка дуже сподобалось, наступного разу візьму з собою косу, щоб почистити місце кудою тягнути рибу в сачок. Також детальніше пропрацюю прикормку саме для підлящиків лящів. Адже вони тут все ще присутні.

Мене доволі часто питають: куди поїхати на рибалку, що впіймати карася? Так, щоб було не далеко, не дорого, і щоб там дійсно щось зловити. Панове, читаючи ці слова ви вже мабуть знаєте відповідь 🙂

Рибу я традиційно з безкоштовних ставків додому ніколи не беру. Вдосталь відпочивши десь о десятій годині я зібрався і пішов на роботу.

До зустрічі на воді! Спасибі, що прочитали мій звіт, буду вдячним за розшарення його в соціальних мережах 🙂


Коментарі