Колоденка, 10.05.2013

Місце риболовлі: Колоденка

Початок риболовлі: трав. 10, 2013 05:00

Кінець риболовлі: трав. 10, 2013 19:00

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий10.00040

І так домовились із друзями їхать 10 травня у Грушвицю. Поїхав 9 травня на парад, закупився наживкою і дзвоню до друзів: у одного машина поломалась і вже не їде, другий каже, що його визивають на роботу, в окончатєльному результаті я залишився один. Оскільки транстпорту уже не було вирішив, що піду пішки на Колоденський став. Встав о 04:00 ранку спакувався і вирушив. Десь до 5 години я дійшов до ставка. Один пірс був уже зайнятий і більш нікого. Побачив що ходить хазяїн ставу, підійшов до нього, поспитав чи можна рибалити і вибрав собі 6 пірс від дамби. Розложився і почав приготовлювати прикормку. Цим часом підїхало ще рибалок 8 і майже всі пірси були зайняті. Розмішавши прикормку(власне виробництво+Fish Dream Карась і Fish Dream Гросс карп+бетаін) вибрав орієнтир (навпроти зрізана верба), зробив закормочні шари і закормив майбутнє місце.

Розложивши свої вудки, дві закинув на карпа і дві поставив на опариш+червяк+кукурудза ананасова. Забігаючі наперед найбілші карасі було зловлено на неї.

Покльовкі не заставили себе довго ждать і через хвилин 5 перший карась у садку. На дві вудки на карася ледве встигав ловить. І тут вона довгожданна покльовка на карповий монтаж: дві секунди боротьби і і вудка в корчах. А карась клював постійно і дуже-дуже навіть пристойного розміру. Десь з години восмої ранку почав дути сильний вітер прямо в лице і кльов трішки збавив оберти. Так я ловив десь до години 16:00. Вітер почав стихать і вирішив знову закормить місце. І десь через годинку знов сумашедша покльовка. Воював я з ним десь хвилину і вудка знову в корчах. Карась почав брать знову великий.

І через пів години знов покльовка, підвів до самого берега почті до підсака, а він як дав ло сусіднього пірса, що ледве втримав вудку і розігнув гачка(не памятаю який номер гачка но знаю, що від фірми OWNER).

Десь о 19:00 зібрався іти додому – загальний результат 8 кг  відбірного карася і 2 кг випустив, щоб підріс. І саме головне синька неграма не замучувала.

Всім удачі!!!


Коментарі