Устя, 07.04.2013

Місце риболовлі: Рівне

Початок риболовлі: квіт. 07, 2013 09:30

Кінець риболовлі: квіт. 07, 2013 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.0602Мотиль

Компаньйони: Тарас Кватерчук.
Погода: тиск 994 гектопаскаль, хмарне небо, температура +1, дрібний сніг.
Час ловлі: з 09:30 до 12:00.
Місце: річка Устя в межах міста.
Зловлено: мною дві плотви, Тарас взяв плотвичку і нано-окунця.
Наживка: мотиль.
Прикормка: відсутня.
Снасті: я ловив на 4 метрову махову поплавчанку, Тарас на 7 метрову літню мормишку.Після ну дуже тривалої перерви я нарешті потрапив на рибалку.Спочатку на тролейбусі я приїхав до нашого продуктового ринку, там зустрівся з Тарасом. Ми пішли в круглий критий базар і придбали мотиля. По дорозі наслухались від продавця цих личинок останні новини з рибальських фронтів. В Бочаниці не клює, в Синьові бере добре щука на жерлиці і окунь на мормишку.

Після того як купили мотиль відразу рушили на кльові місця. По дорозі на річці бачили одного спінінгіста, який марно намагався спокусити судака на білого твістера та якогось бовдура, що драчем чесав річку.

Прибули на місце, і я з тремтячими руками почав збирати снасть. Глибина на Усті маленька, і границі водорості знаходять не далеко від берегу. То ж мені довелось доволі сильно вкоротити ліску на маховій вудці. Поплавок я застосував вагою 1 грам (найменший, що був зі мною), основна ліска 0.12. Гачок №14 KamasanB983.

Майже одразу після закидання снасті я вже спостерігав невнятні покльовки, але реалізувати їх не міг. Після цього минуло ще хвилин 15 без клювань і я зрозумів, що в мене загруба снасть.

Спочатку я замінив повідок на 0.1 (найтонший в моїх повідочниці) і використав гачок Kamasan B512 №16. Також перемісти підпасок прямо на повідок, сантиметрів 10 від гачка.

Всі ці приготування не минули марно, і з наступним закиданням я здобув ціль. Плотвичка! Перша рибка 2013, ура товариші! Також одночасно зі мною Тарас теж вийняв з води і свою плотвичку.

Після цього в мене ще були покльовки, але чомусь вони були дуже обережні та в’яленькі. Ніяк підсікнути мені ту рибку мені не вдавалось

Трохи пізніше Тарасу вдалось вимучити з-під комишика малесенького окунька, а я взяв ще одну плотвичку. І ми вирішили змінити місце ловлі. Пішли на одне завітне місце перед мостом, де по весні бере карась.

На жаль там вже було зайнято. І як це не дивно, але ті хлопці дійсно злапали кількох карасиків(теж на мотиля). Вони нам сказали, що рівень води сьогодні хоча і є високим, але нижчим ніж вчора. І таки правда: сьогодні кльов препаршивий.

Ми пішли ще нижче за течією в район який я називаю “Кентавр”, там зараз піцерія LaRiva. Там завжди хтось рибалить і цього дня було так само. Кілька мужиків сиділи з донними вудками. Улову в них 0. Ми пішли трохи далі і знайшли собі нормальні місця. На поплавок там на жаль не клювало зовсім 🙂

Поки Тарас уплітав свого бутерброда, я спробував половити на його ЛМ. Бачив і навіть відчував руками якість клювання, але витягнути рибу не зміг. От ламо.

Потім мені зателефонувала дружина і потрібно була повертатись додому. А до Тараса приїхала його дівчина. Крім цього всього ми ще й добряче так змерзли.

Незважаючи на не дуже хорошу погоду і майже повну відсутність кльову рибалка вдалась. Сезон 2013 відкрито!

 


Коментарі