Риболовля проти стресу

Місце риболовлі: Горинь, с. Метків

Початок риболовлі: квіт. 01, 2013 00:00

Кінець риболовлі: квіт. 01, 2013 00:00

Тип риболовлі: Літня мормишка

Всім доброго дня! Черговий сюрприз принесла весняна риболовля на ЛМ. Понеділок 1 квітня я вперше за два тижні вийшов на роботу (то хворів, то ще щось), і от перший сюрприз: горять терміни здавати звіти, плани та все інше, на додачу до всього ще й день народження у начальника :wat: О 14:00 я вже був вдома замучений і п’яний від пляшки шампанського на голодний шлунок. Не довго думаючи і знаючи що кращі ліки в таких випадках – то риболовля сідаю на метківську маршрутку і за пів години я вже на Гориньці, потужній, повноводній – краса. Довго пробирався по мокроті що на берегах до “завітного” місця і от тихенька така заплавка, злегка закоряжена ямка, з плавним переходом у відмілину прогріту сонечком – саме то! Відразу пригадались минулорічні риболовлі у цей час, коли я потрапляв на хід кілограмової плотки та непоганого ляща, тому у бій була взята важка 6-и метровка з котушкою та із 0.12 жилкою. На перших проводках пробую ловити на безмотилку, переміщаюсь вздовж місця вліво-вправо – результату 0 :smilefish:
Всього за майже 5 годин риболовлі я мав аж 3 покльовки :ololo: :ololo: :ololo: , зате які!!!
Закормивши трошки вівсяним печивом із чорним хлібом, які я мав зісти сам, та підсадивши живого мотилика на мормишку, отримав перше клювання аж о пів на шосту вечора, вже добряче змерзнувши рибацька фортуна віддячила моїй наполегливості лящиком десь з півтора кг вагою) Далі, ще добрячих півтори години очікування і впевнений такий загіб кивка – підсічка і розуміння того що це не лящик, а паровоз, який вимотав метрів 20 жилки (вся що була на катушці), спокійненько так поплив собі далі.
Вирішую поставити шнур 0.14 замість жилки. Остання в цей день покльовка відбулась о пів на восьму, коли я вже майже не бачив кивка і втрачав залишки надії… Ніби постріл – бух і я вже впираючись всією своєю масою в слизький берег намагаюсь стримати потужні ривки риби. Тягались ми аж до самої темряви і десь за хвилин 20 воно спливло на поверхню, підсвічуючи ліхтариком від мобільного, я зайшов у воду майже по-пояс (а на дворі не май місяць :metal: ) ноги відразу почали зводити судоми, підхопивши його однією рукою під зяберну кришку, і відбуксувавши на берег, я обессилений і замерзлий ледь не здох від адреналіну, серце вискакувало із грудей і ноги від стояння у крижаній воді взагалі не слухались… Пролежавши так хвилини зо дві я нарешті підвівся і почав збиратись додому. Лящик на той час ще був живий і плавав вздовж берега на кукані, тому я його відпустив :ya_hoo_oo:

Всі покльовки були на мотиля + одна маленька але дуже лакома підсадка(секрет).
Ідучи на риболовлю зовсім не розраховував на трофей і навіть не думав, що взагалі писатиму звіт, тому фотоапарат не брав, та й фото місця не зробив би, бо воно дуже часто відвідується рибалками і браками теж, якби сьогодні сфоткав, завтра там би вже рибки не було б.
Фото не виставлятиму з етичних міркувань, дякую MAXIMUS за вчасне зауваження
П.С. коропчик заважив 12.400 – новий власний рекорд :men:


Коментарі