Кінець зими

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: бер. 30, 2013 11:00

Кінець риболовлі: бер. 30, 2013 18:00

Тип риболовлі: Зимова

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ
Густера
Окунь
Плітка

От нарешті і я можу похвалитись гарним зимовим уловом, та про все по-порядку. Вчора, 30 березня випав вільний деньок і я весь ранок провів в муках, бо… не міг визначитись куди вирушити на риболовлю Проте годині об 11 додзвонившись до товариша (який ніколи в житті не виходив на лід) і скориставшись своїм талантом переконувати вмовив його. Вибір пав на басік.

За чутками тут непогано ловилась верховодка біля вишки, що ж туди й вирушаємо!!!Вже на підході розумію що ми не одні 🙂


Я практикувався у безмотильній ловлі, а товаришу наколотив манки і він на дві поплавцеві вудки просто не встигав – клювала відбірна верховода і між нею проскакувала дрібна плоточка.


От він в розпалі процесу 
А на наступному фото перший в його житті зимовий риб:

Ви тільки погляньте в ці щасливі очі!!!
Проте, час йшов. В післяобідню пору товариш, не зважаючи на приємні емоції, все ж умудрився промочити ноги і змушений був піти додому, я ж залишився на вечірній кльов. Одноманітні верховодячі клювання мені набридли і я вирішую йти шукати рибацьке щастя далі. Відійшов від вишки метрів 500 за поворот в бік лодочної станції, знайшов лунку неподалік очерету (бура нема:)), роблю дві проводки і на другій бац – зацеп (а мормишка у мене крута вольфрамова відривати ой як шкода), проте ці думки були швидко розвіяні потужними ривками риби на тому кінці снасті. Повинен зізнатись і віддати хвалу своєму покійному дідові (рибалив на вудку що дістав у спадок), так от звичайна пластмасова вудка-балалайка, в якій він щось там підпиляв, щось вставив і вийшов відмінний фрикціон, якби не цей хитрий механізм я б оцього:

півкілограмового горбача ніза що не розвернув.
Після тривалої боротьби в ході якої то я то рибина відбирали сантиметри жилки вся інша живність у цій лунці була розлякана, що довели зо пять наступних порожніх проводок. Я перемістився далі вздовж очерету, знову знайшов луночку, в якій отримав шість клювань підряд з яких реалізував рівно половину:


Була звичайно в ході риболовлі ще й дрібнота проте я її не фоткав.
Ще декілька фактів:
– лід на басіку сантиметрів сорок – тобто цілком надійний, зверху правда трошки каші з снігу та води але досить комфортно;
– лунок немеряно, вночі морозу нема, тому бур можна не брати;
– купа рибаків жлобів пакетами винищують судачка довжиною в два пальці, я за час риболовлі 3-ом зробив зауваження і в одного виміняв судачка на дві плотки, щоб потім відпустити;
– якщо в лунці на перших двох-трьох проводках нема клювань – змінювати лунку, або кормити!
– весна не за горами 


Коментарі