Хвилі настрою, або весняна плотвіща

Місце риболовлі: річка Устя

Початок риболовлі: бер. 08, 2013 10:00

Кінець риболовлі: бер. 08, 2013 13:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка4.00022Мормишка безмотилка

На дуже сумній ноті зависла тема про мою улюблену річку, спробую її оживити.
Отож, 8 березня, привітавши вранці коханих жінок. Планував відкривати спінінговий сезон, проте зважаючи на погоду:
Зображення
Вирішую не мудрити, на швидку руку ремонтую свою стару поплавочку, основа 0.15, повідок 0.08, малесенький гачечок, і поплавець десь під 1 грам – відправляюсь на річку. По-дорозі заходжу в критий ринок, де мила жіночка в честь 8 березня за 4 грн. насипає мені майже повний коробок мотиля. Хорошого, маю відмітити мотиля, свіжого, червоного, крупного. Настрій вгору – веселим маршем, проти вітру йду понад річкою в бік басіка. Моя мета в цей день – карась та лин. З минулих років памятаю, що ці поважні, та ще сонні в цю пору риби, підходять чи то погрітись, чи то в пошуках корму у зарості минулорічного очерету, тут я їх ловлю вже декілька років поспіль. Йду, подалі від центру міста аби не травмувати непідготовлену психіку випадкових перехожих. 
Дорогою настрій знову псується:
Зображення
Зображення
Понад річкою з інтервалом у 10-20 метрів стоять “деруни” і поки що ситуація не міняється, мо їх бити? 
Дорогою до місця лову зустрічаю Сашу (trans), він тестує новий спінінг. Обмінююсь парою фраз, настрій покращується:)
Йду далі, зирк, а моє улюблене місце зайняте, ну що за день….
Проте, чи то рибачок той змерз на пронизливому вітрі, чи то що, поки я до нього дійшов, той вже змотався й втік…

Прибувши на місце розмотую свою нехитру снасть, обережне закидання під зілля і напружені хвилини очікування. 1..2..5…20… а результату – 0. Я вже й перезакидав і танці там від холоду танцював, а воне не клює, та й все. Але чому? Я ж уже 3 чи 4 роки поспіль ловлю тут весною карася та лина….
Розумію що параду не буде, міняю дислокацію – переходжу на протилежний берег, сідаю прямо навпроти того місця, де щойно пробував, заброс в саму гущу зілля
Зображення
вирівнюється поплавець і відразу тоне…??? що за??? тягну – є, красуня плотва:
Зображення
До речі вона була найбільшою цього дня десь під 400 гр. Коротше далі описувати мабуть не буду, клювало з перемінним успіхом ще протягом 2 годин, аж поки я вкінець не змерз. Зловлено близько 2 десятків плотвиць + парочка сходів. Рибку доводилось висмикувати із самої гущі зілля кожного разу ризикуючи завершити риболовлю через обірвану оснастку, проте гниле зілля та точність набута під час рибалок з ЛМ не дали цього зробити.
Зображення
Зображення
Висновок: цього дня я рибку знайшов!!! не там де хотілося б і не ту, проте я не скаржусь, вже вдома проаналізувавши всі факти зрозумів, що спочатку сів на березі в який дув вітер, очевидно він рибку і розігнав…
П.С. Коли ж почне клювати карась та лин??
На конкурс 2013 


Коментарі