Бичаль, 06.06.2010

Місце риболовлі: Бичаль

Початок риболовлі: черв. 06, 2010 00:00

Кінець риболовлі: черв. 06, 2010 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь

В минулу неділю разом із Свіриком Миколою, зкуштувавши "бибу" на 2-х водоймах в дачному масиві поблизу с.Новоукраїнка, ми вирішили психанути та поїхати в Бичаль.
Народу звісно було, як комах але жажда відігратися була більшою ніж здравий смисл. Зізвонилися з Юрою Vob_ler'ом, він люб"язно поділився інфою, що ловив за поворотом, куди ми і направилися, адже перед ним проміж ниряльщиків, купальщиків і купальщиць стати було ніде.
Приємно вразила глибина водойми вже біля берега, а тим більш красива підводна рослинність.
Спочатку на точку не потрапили, я пішов трохи далі, Микола залишився.
З першої проводки на новому місці відчуваю клювання, на другій чи третій беру окуня, на слідуючий вже навіть досить залікового дещо більше 100 гр. Кличу Колю, він також бере полосатого і ми потрапляємо в поле зору ниряльщиків за раками. Ну все, кажу, половили...
Ниряльщикі наближаються все ближче..., ось вони вже льопаються біля Миколи - побачили залізяку і намагаються її витягнути на берег. Один робить заключення, що це залізний сейф :-) Далі вже риба не клює, видно спостерігає за діями ниряльщиків чи витягнуть скарб на берег ;;-)))
З лівого (з моєї сторони) боку пливе підводний мисливець, побачивши нас з спінінгами в момент лову в тому місці через яке він пливе, мисливець люб'язно... пливе далі повз наші з Кольою шнури - йому по-барабану, він тут плаває... :-( :nez-nayu: :ps_ih:
Розуміємо, що вже нам тут нічого робити та змотуємося з 3-ма окунями в заліку (ще 3 матроса Микола відпустив на попередньому місці).
Як не дивно але ниряльщикі нам становляться в пригоді - розповідають про стоянку окуня з протилежного боку, дякуємо та йдемо на другу сторону водойми.
Я їду машиною, Коля затримується на дамбі.
Під час переїзду, проїхавши близько 1 км вже по протилежній стороні за хатами, розумію, що "дірки", через яку можна попасти на водойму немає... :cry_ing: Повертаюся до пляжу, залишаю авто і порадившись з Миколою, йдемо до першої хати. Тут знаходимо "вікно в Європу" і городами проходимо до водойми. Місце на яке ми потрапили має обмеження для закиду - гілки дерев, стадо комарів, які вже на перших кроках нас атакують і вміщає 2 рибалки майже "плече в плече".
Розмістившись якомога нижче та присівши починаємо закидати. Глибина хороша, думаю не менше метрів 5-6, на падінні помічаю тичкі, а після пари ступеньок отримую покльовку і бланк спіна гнеться доволі вражаюче. Шкода, що доволі заліковий окунь сходить на пів-шляху до мене.
Рівень адреналіну піднімається і ми продовжуємо рибалити. Зрозумівши тип проводки - окунь хотів невеличких підривів після падіння (якщо не клюнув ще під час нього) або легкої рівномірно-притухаючої проводки.
За десять хвилин лову беремо по 5-7 хвостів - комарі замість кусатися спостерігають також чим кінчиться.
Атаки окуня набувають агресивного темпу і я двічи поспіль, а Микола один раз залишаємося з відкушеними хвостиками на нашіх дюймових твістерках. Мене це вводить в "екстаз" і я психанувши ставлю Фішхантерівського віброхвоста 2-йку.
Перша проводка і гарненький окунець, за 100 гр сідає на гачок. Фішхантер спрацював на 4-х - 5-ти окунях, багато разів окунь супроводжував приманку кусаючи за хвіст і засмоктуючи його але нерви допомагали робити помилки і раніше потрібного підсікати, залишаючись ні з чим. Починаю згадувати, як на перших проводках окунь жадібно заковтував приманку майже до голови джигі

Zoom in (real dimensions: 640 x 512)Зображення

Щоб відчути впевнені покльовки, ставлю менший віброхвіст.Релаксівське Копитце-"00" також приносить декілька рибин. Відчуваю, що з лівого боку від нас починають "наганяти" рибу", стрибаючи у воду різними способами, що робить міцні як звукові, так і підводні коливання. Кажу для Колі, що зараз і тут "наловимо", як з тієї сторони... Практично залишаюся правий. Кльов спадає, ми повертаємося до дюймових приманок, окунь бере невпевнено, потрібно постійно якось виходити з положення, щоб він якимось чином засмоктав приманку після своїх тичків і кусань.
Комарі починають жерти - їм не цікавий неактивний кльов... І чому вони не полетіли кусати тих, хто пригав у воду і "робив хвилі" :hi_hi_hi:
Дивлюся на годинник, стає сумно адже потрібно починати змотуватися - через невеличкий проміжок часу за волею обставин нам треба їхати, кому в Рівне, а кому на дачу до знайомих.
Микола вирішує спробувати кинути пару разів на дамбі, придбавши холодного пива в торгівельному закладі поряд із водоймою, я стаю поряд з товаришем і з великими очима починаємо ловити. Чому з великими, а ось чому - на дачному масиві ми купували пиво по 4 грн за пляшечку, а тут видно ВІП земля, чи ВІП вода і воно тут по 7 грн :sh_ok: :zvez_ochki: :wo_ol::pro_tiv: :s_o_s: , майже вдвічи дорожче... Я не алкогілик але мені це не сподобалося, видно і рибі також - кльов бувтакий..., що його і не було - по 1-му окуню за 10-15 хв часу.
Починаємо збиратися - потрібно вирушати в місто.
На згадку пара фоток

Зображення
Зображення
Зображення

Окушки стали в пригоді на дачі, я зробив з них шашличок а-ля "від Андрія Балабанова", коли поставив блюдо на стіл, встиг "лише моргнути" як все було бистро розібране та з'їжене. На здоров"я дорогі гості :)

Зображення

Ось так пройшла незапланована коротка риболовля недільного дня.
Усім НХНЧ!

[KYM]


Коментарі